Aktualności

Widzew.FM: Rafał Wolsztyński w "Widzewskim Poranku"

Gościem Marcina Tarocińskiego w porannej audycji będzie strzelec trzech bramek dla Widzewa w niedzielnym meczu z Górnikiem Polkowice.

Rafał Wolsztyński w ostatnim spotkaniu ligowym Widzewa zastąpił zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Marcina Robaka. Snajper z Knurowa spisał się w niedzielę bardzo dobrze, zdobywając aż trzy gole dla łodzian. Niestety w ostatecznym rozrachunku nie dało to nawet remisu, a Widzew w Polkowicach przegrał nieoczekiwanie 3:4. Marcin Tarociński porozmawia z 25-letnim napastnikiem między innymi o tym, co czuje zawodnik po strzeleniu trzech bramek w przegranym meczu.

W poniedziałkowym "Widzewskim Poranku" usłyszeć będzie można również pomeczowe wypowiedzi trenera Marcina Kaczmarka i dwóch innych zawodników Widzewa: Sebastiana Rudola i Konrada Gutowskiego. A antenie nie zabraknie również tradycyjnych punktów programu, czyli "Widzewskiej kartki z kalendarza" i przeglądu oficjalnych mediów klubowych.

Zachęcamy do rozpoczęcia tygodnia z Widzew.FM, już w poniedziałek o 9:00. Powtórki porannej audycji czekać będą na słuchaczy o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela