Aktualności

Widzew.FM: Rafał Wolsztyński w "Widzewskim Poranku"

Gościem Marcina Tarocińskiego w porannej audycji będzie strzelec trzech bramek dla Widzewa w niedzielnym meczu z Górnikiem Polkowice.

Rafał Wolsztyński w ostatnim spotkaniu ligowym Widzewa zastąpił zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Marcina Robaka. Snajper z Knurowa spisał się w niedzielę bardzo dobrze, zdobywając aż trzy gole dla łodzian. Niestety w ostatecznym rozrachunku nie dało to nawet remisu, a Widzew w Polkowicach przegrał nieoczekiwanie 3:4. Marcin Tarociński porozmawia z 25-letnim napastnikiem między innymi o tym, co czuje zawodnik po strzeleniu trzech bramek w przegranym meczu.

W poniedziałkowym "Widzewskim Poranku" usłyszeć będzie można również pomeczowe wypowiedzi trenera Marcina Kaczmarka i dwóch innych zawodników Widzewa: Sebastiana Rudola i Konrada Gutowskiego. A antenie nie zabraknie również tradycyjnych punktów programu, czyli "Widzewskiej kartki z kalendarza" i przeglądu oficjalnych mediów klubowych.

Zachęcamy do rozpoczęcia tygodnia z Widzew.FM, już w poniedziałek o 9:00. Powtórki porannej audycji czekać będą na słuchaczy o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela