Aktualności

Widzew.FM: Rafał Wolsztyński w "Widzewskim Poranku"

Gościem Marcina Tarocińskiego w porannej audycji będzie strzelec trzech bramek dla Widzewa w niedzielnym meczu z Górnikiem Polkowice.

Rafał Wolsztyński w ostatnim spotkaniu ligowym Widzewa zastąpił zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Marcina Robaka. Snajper z Knurowa spisał się w niedzielę bardzo dobrze, zdobywając aż trzy gole dla łodzian. Niestety w ostatecznym rozrachunku nie dało to nawet remisu, a Widzew w Polkowicach przegrał nieoczekiwanie 3:4. Marcin Tarociński porozmawia z 25-letnim napastnikiem między innymi o tym, co czuje zawodnik po strzeleniu trzech bramek w przegranym meczu.

W poniedziałkowym "Widzewskim Poranku" usłyszeć będzie można również pomeczowe wypowiedzi trenera Marcina Kaczmarka i dwóch innych zawodników Widzewa: Sebastiana Rudola i Konrada Gutowskiego. A antenie nie zabraknie również tradycyjnych punktów programu, czyli "Widzewskiej kartki z kalendarza" i przeglądu oficjalnych mediów klubowych.

Zachęcamy do rozpoczęcia tygodnia z Widzew.FM, już w poniedziałek o 9:00. Powtórki porannej audycji czekać będą na słuchaczy o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela