Aktualności

Widzew.FM: Pomeczowy poranek pełen analiz i komentarzy

Rozmówcami Arkadiusza Stolarka w czwartkowym "Widzewskim Poranku" będą między innymi Mirosław Tłokiński i Bogdan Pikuta.

Czwartek widzewiacy wreszcie będą mogli rozpocząć w dobrych humorach. Czerwono-biało-czerwoni rozprawili się bowiem w środę ze Stalą Stalowa Wola, pokonując gości w Sercu Łodzi pewnie 3:0. Zwycięstwo to pozwoliło zespołowi Marcina Kaczmarka wrócić na pozycję lidera rozgrywek i choć zdecydowanie za wcześnie, by popadać w hurraoptymizm, postawa łodzian w ostatnim meczu może dawać nadzieję na udane zakończenie sezonu. Czy tak faktycznie będzie?

O tym między innymi w czwartkowym „Widzewskim Poranku” Arkadiusz Stolarek porozmawia z gośćmi, którymi będą Mirosław Tłokiński, Bogdan Pikuta i Andrzej Rybski, czyli byli piłkarze Widzewa z różnych piłkarskich epok. Na słuchaczy audycji czekać będzie również zapis rozmowy gospodarza programu z Adamem Radwańskim, przeprowadzonej jeszcze w środę na gorąco, tuż po spotkaniu. Wysłuchać będzie można także wypowiedzi piłkarzy i trenerów z pomeczowej konferencji prasowej.

Na "Widzewski Poranek" zapraszamy punktualnie o 9:00 do Widzew.FM. Powtórki wyemitowane zostaną o 13:00 i 16:00. Klubowe radio słuchać można za pośrednictwem odtwarzacza dostępnego na widzew.com i aplikacji mobilnej Widzew Łódź na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela