Aktualności

Widzew.FM: Podsumowanie starcia z GKS-em Katowice

Głównym tematem poniedziałkowego "Widzewskiego Poranka” będzie ostatni mecz czerwono-biało-czerwonych. Widzewiacy zremisowali w spotkaniu z GKS-em w Katowicach 1:1, a gola dla gości zdobył Daniel Tanżyna.

O niedzielnej batalii na falach Widzew.FM porozmawiają Marcin Tarociński i Marcin Łagiewski, znany z prowadzenia kanału "Widzewskim Okiem Krecika" na platformie Youtube. Współprowadzący porannej audycji jest coraz częstszym gościem na antenie klubowego radia, ciekawie komentując sytuację pierwszej drużyny Widzewa. W trakcie programu nie zabraknie dźwięków z Katowic, wypowiedzi trenera Marcina Kaczmarka oraz piłkarzy klubu z al. Piłsudskiego138, którzy wywieźli z Górnego Śląska ważny punkt w kontekście walki o awans do I ligi. Oprócz tego, na fanów czerwono-biało-czerwonych czeka kolejna "Widzewska Kartka z Kalendarza”, dzięki której będziemy mogli przypomnieć sobie ważne wydarzenia z historii klubu.

Początek "Widzewskiego Poranka” tradycyjnie o godz. 9:00. Audycji można słuchać za pośrednictwem oficjalnej strony widzew.com oraz aplikacji mobilnej. Na powtórki programy zapraszamy o 13:00 i 16:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela