Aktualności

Widzew.FM: Podsumowanie starcia z GKS-em Katowice

Głównym tematem poniedziałkowego "Widzewskiego Poranka” będzie ostatni mecz czerwono-biało-czerwonych. Widzewiacy zremisowali w spotkaniu z GKS-em w Katowicach 1:1, a gola dla gości zdobył Daniel Tanżyna.

O niedzielnej batalii na falach Widzew.FM porozmawiają Marcin Tarociński i Marcin Łagiewski, znany z prowadzenia kanału "Widzewskim Okiem Krecika" na platformie Youtube. Współprowadzący porannej audycji jest coraz częstszym gościem na antenie klubowego radia, ciekawie komentując sytuację pierwszej drużyny Widzewa. W trakcie programu nie zabraknie dźwięków z Katowic, wypowiedzi trenera Marcina Kaczmarka oraz piłkarzy klubu z al. Piłsudskiego138, którzy wywieźli z Górnego Śląska ważny punkt w kontekście walki o awans do I ligi. Oprócz tego, na fanów czerwono-biało-czerwonych czeka kolejna "Widzewska Kartka z Kalendarza”, dzięki której będziemy mogli przypomnieć sobie ważne wydarzenia z historii klubu.

Początek "Widzewskiego Poranka” tradycyjnie o godz. 9:00. Audycji można słuchać za pośrednictwem oficjalnej strony widzew.com oraz aplikacji mobilnej. Na powtórki programy zapraszamy o 13:00 i 16:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela