Aktualności

Widzew.FM na koniec maja i początek czerwca

W mijającym tygodniu nadawaliśmy w nieco mniejszym wymiarze godzinowym, ale i tak na antenie klubowego radia nie brakowało ciekawych opinii i komentarzy.

W poniedziałek rano Marcin Łagiewski i Jakub Dyktyński podsumowali ostatnie zmagania czerwono-biało-czerwonych w piątkowym starciu z GKS-em Tychy. Razem ocenili postawę łodzian w przegranym meczu z drużyną z południa Polski i dali szansę wypowiedzenia swoich opinii kibicom.

Na start [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Wtorek to już Dzień Dziecka, ale i tradycyjne podsumowanie ostatniej kolejki i sytuacji w tabeli Fortuna 1 Ligi. Ocenę pozycji drużyn zainteresowanych walką o bezpośredni awans ułatwiła krótka, zarejestrowana w piątek rozmowa z Marcelem Stefaniakiem, byłym zawodnikiem Widzewa i obecnym GKS-u Tychy. Kilka słów komentarza na temat meczu z tyszanami i specyfiki całej Fortuna 1 Ligi wypowiedział również były stoper Widzewa, Tomasz Łapiński.

Sezon na ostatniej prostej [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Drugi dzień czerwca to już oczekiwanie na popołudniowy mecz rezerw. Gościem Marcina Tarocińskiego był Daniel Mąka, który opowiadał o grze w klasie okręgowej i atmosferze w drugiej drużynie Widzewa. W czasie porannej audycji gościł w Widzew. FM także prezes SRTS Piotr Pietrasik, opowiadający o organizacyjnej sytuacji w Stowarzyszeniu.

Środowa pobudka [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Jeszcze przed południem w ramach środowej audycji  "Młodzieżówka" ugościliśmy w naszym studiu Macieja Szymańskiego, dyrektora Akademii Widzewa. Antoni Figlewicz przepytał swojego rozmówcę w kwestiach umów partnerskich z mniejszymi klubami, sytuacji drużyny rezerw i długoterminowych planów rozwoju widzewskiej młodzieży.

Przedpołudnie z rezerwą [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W piątek zwyczajowy już tercet prowadzących rozpoczął dzień meczowy. Przed wyjazdowym starciem z Koroną dawkę analiz i opinii zapewnili Marcin Tarociński, Marcin Łagiewski i Jakub Dyktyński.

#Matchday33 [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela