Aktualności

Widzew.FM już w aplikacji mobilnej!

Od piątku 22 maja klubową rozgłośnię radiową słuchać można non-stop, również w tle, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Widzew Łódź.

Aby tego dokonać konieczne jest pobranie aplikacji mobilnej Widzew Łódź ze Sklepu Play urządzenia z systemem operacyjnym Android) lub w przypadku jej posiadania, najnowszej aktualizacji dostępnej od piątku 22 maja (wkrótce pojawi się również w App Store).

Radio Widzew.FM włączyć można za pośrednictwem specjalnej, dedykowanej zakładki "RADIO" w panelu głównym. Tam czeka na słuchaczy wiele udogodnień. Radioodtwarzacz działa w tle, dlatego umożliwia korzystanie jednocześnie z wszystkich pozostałych funkcji urządzenia mobilnego.

Ponadto, w radiowej zakładce znajduje się ramówka programowa. Dostępne do odsłuchu są również audycje, które miały już swoje premiery. To sprawia, że nadające 24 godziny na dobę radio klubowe (przerwy między programami wypełnia muzyka, która trafić powinna w gust każdego słuchacza), zyskało pełną funkcjonalność.

Zachęcamy kibiców do korzystania z najnowszej wersji aplikacji mobilnej Widzew Łódź i nie tylko bycia na bieżąco z wszystkimi artykułami i materiałami multimedialnymi, ale także do słuchania nas w oficjalnym widzewskim radiu, w którym codziennie znaleźć można ciekawe rozmowy z przedstawicielami czerwono-biało-czerwonej rodziny i relacje na żywo prosto z treningów pierwszej drużyny.

Teraz możecie być z nami zawsze, niezależnie od miejsca, w którym akurat przebywacie. Do usłyszenia w Widzew.FM!

Ps. Już w piątek 22 maja o 16:00 powtórka wyjątkowego "Widzewskiego poranka", a w nim rozmowy z trenerami Marcinem Kaczmarkiem i Franciszkiem Smudą, legendarnym superstrzelcem Markiem Koniarkiem i dobrze znanym wieloletnim kibicem klubu Przemysławem Olszowym. Tego nie można przegapić. O 19:00 zapraszamy z kolei na premierę kolejnego odcinka "Młodzieżówki" prowadzonej przez Arkadiusza Stolarka i dyrektora Akademii Widzewa, Macieja Szymańskiego.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 05.08.2020

Trening 05.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela