Aktualności

Widzew.FM: Echa pucharowej batalii i wstęp do finału ligi

Gośćmi Marcina Tarocińskiego w trakcie wtorkowego "Widzewskiego Poranka" będą trener Jakub Grzeszczakowski i dziennnikarz Marek Kowalczuk.

W minioną sobotę na piłkarskie boisko powrócił zespół rezerw, który w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzył się z trzecioligowym Pelikanem Łowicz. Pomimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych, młodzi widzewiacy dzielnie bronili się przed naporem gości i doprowadzili do konkursu rzutów karnych. W jego trakcie wyższość potwierdzili jednak piłkarze z Łowicza, wygrywając w dramatycznhch okolicznościach 6:5. O przebiegu spotkania i postawie swoich podopiecznych opowie szkoleniowiec drużyny Widzewa II Jakub Grzeszczakowski.

Drugim gościem na antenie klubowego radia będzie Marek Kowalczuk, dziennikarz TVP3 Łódź, który wspólnie z Marcinem Tarocińskim przeanalizuje sytuację pierwszego zespołu czerwono-biało-czerwonych przed ostatnią, 34. kolejką II ligi. 

Audycja zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do słuchania wtorkowego "Widzewskiego Poranka" za pośrednictwem klubowej aplikacji mobilnej lub strony widzew.com. Zaczynamy punktualnie o 9.00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela