Aktualności

Widzew dla Szpitali: pomoc już w drodze

W piątek 3 kwietnia kibice Widzewa ze Stowarzyszenia "Fanatycy Widzewa" i "Wiary spod Zegara" rozdysponowali wartą sto tysięcy dostawę najbardziej potrzebnych szpitalom artykułów.

Akcja "Widzew dla Szpitali" zorganizowana przez Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa" i "Wiarę spod Zegara" nabiera rozpędu. Wystarczył tydzień, by zebrać 110 tysięcy złotych na 110-lecie klubu, ale zbiórka trwa dalej i zgromadziła już prawie 140 tysięcy złotych. Kibice nie czekają na jej koniec i na bieżąco kupują najbardziej potrzebne polskiej służbie zdrowia artykuły.

W związku z tym w piątek 3 kwietnia rozdysponowana została olbrzymia partia środków ochronnych, w tym: masek, kombinezonów, ochraniaczy, przyłbic czy płynów dezynfekujących o wartości prawie stu tysięcy złotych. Już w najbliższy weekend trafić mają one do trzynastu wytypowanych w ramach akcji placówek medycznych, w tym szpitali zakaźnych, które najbardziej potrzebują w tym trudnym czasie wsparcia.

Zbiórkę wesprzeć można za pośrednictwem strony: https://zrzutka.pl/47yzdt, a pomoc kibiców w piątek uchwyciły kamery WidzewTV (materiał poniżej).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela