Aktualności

Widzew dalej gra z WOŚP (PRZYPOMNIENIE)

Zostały ostatnie dni licytacji widzewskich przedmiotów i atrakcji przeznaczonych na aukcje charytatywne w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Widzew Łódź kolejny raz aktywnie włączył się do zbiórki w ramach WOŚP, z której środki w tym roku spożytkowane zostaną na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Hasło 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brzmi: pomaganie jest dziecinnie proste. Klub z al. Piłsudskiego 138 wychodzi z takiego samego założenia, dlatego liczy na zaangażowanie kibiców, którzy wspierając szczytny cel mogą zdobyć wyjątkowe widzewskie przedmioty i przeżyć niepowtarzalne, nie tylko sportowe emocje.

Obecnie najwyższą celę - 1059 zł - osiągnął "Fotel prezesa Widzewa Łódź". Przedmiotem tej wyjątkowej aukcji jest symboliczne pełnienie obowiązków prezesa Widzewa Łódź w dniu jednego z meczów domowych pierwszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019.

LICYTUJ FOTEL PREZESA

Do tej pory z prowadzonych "widzewskich" aukcji dla WOŚP udało się uzbierać ponad 3,5 tysiąca złotych! Co jeszcze można wylicytować?

Mecz w loży sponsorskiej ⏩ bit.ly/LOŻA_WOŚP

Mecz w strefie VIP ⏩ bit.ly/VIP_WOŚP

Koszulka Widzewa z podpisami ⏩bit.ly/KoszulkaPodpisy 

Koszulka Ambasador Poland Business Run ⏩ bit.ly/PBR_WOSP 

Książka Wielki Widzew ⏩ bit.ly/WIELKI_WIDZEW 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela