Aktualności

Widzew charytatywnie: wyjątkowe fotoobrazy dla chorego na białaczkę Wiktora

Widzew Łódź uruchomił aukcje charytatywne mające na celu zbiórkę pieniędzy na pomoc cierpiącemu na nawrót białaczki Wiktorowi Kałce.

Przedmiotami jedenastu aukcji są fotoobrazy przygotowane na ten cel przez Zawalski FOTO. Każdy fotoobraz przestawia jednego z piłkarzy Widzewa i ozdobiony jest jego autografem. Autentyczność i wyjątkowość przedmiotów aukcji potwierdzają specjalne certyfikaty.

Całość środków zgromadzonych w ramach wszystkich jedenastu aukcji trafi bezpośrednio na konto bankowe, za pośrednictwem którego Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka zbiera środki dla Wiktora Kałki, który cierpi na nawrót białaczki. Jeszcze niedawno wydawało się, że najgorsze już za nim, ale niestety, nastąpił nawrót choroby odpornej na chemioterapię. Jedynym ratunkiem dla chłopca jest kosztowna terapia.

Widzewskie aukcje organizowane są za pośrednictwem portalu Allegro Charytatywni, a wylicytowane kwoty trafiają bezpośrednio na konto Fundacji Krwinka. Wszystkie wystawione przez klub przedmioty znaleźć można na stronie klubu w serwisie Allegro Charytatywnie (ZOBACZ). Obecnie licytowane są fotoobrazy z autografami: Marcina Robaka (LINK), Przemysława Kity (LINK), Daniela Tanżyny (LINK), Konrada Gutowskiego (LINK), Wojciecha Pawłowskiego (LINK), Bartłomieja Poczobuta (LINK), Adama Radwańskiego (LINK), Marcela Pięczka (LINK), Mateusza Możdżenia (LINK), Kornela Kordasa (LINK) i Daniela Mąki (LINK).

Aukcje trwą siedem dni, a cena wywoławcza każdej z nich to 19,10 zł. Zwycięzca w ramach wylicytowanej kwoty skorzystać będzie mógł z darmowego transportu kurierskiego lub odbioru osobistego w siedzibie klubu.W przyszłości do wylicytowania będą również podobne fotoobrazy kolejnych piłkarzy oraz inne przedmioty, w tym koszulki, piłki i klubowe gadżety.

Widzew Łódź aktywnie uczestniczy w działalności charytatywnej i organizacji pomocy dla osób chorych i najbardziej potrzebujących. Nie tylko przekazuje przedmioty na potrzeby wielu aukcji, a też odwiedza ośrodki lecznicze i opiekuńcze oraz ich podopiecznych, nagłaśniając problemy, z którymi się borykają i udzielając wsparcia emocjonalnego. Teraz regularnie organizować będzie również aukcje przedmiotów związanych z klubem, które pozwolą gromadzić kolejne środki pomocowe. Co ważne, środki te trafiać będą bezpośrednio do potrzebujących.

Zachęcamy do udziału w aukcjach charytatywnych Widzewa, a także do przekazywania informacji o nich dalej. Każda pomoc jest ważna, a w walce o lepsze życie i zdrowie liczy się każdy grosz. Widzewskie serca nigdy nie były obojętne na ból i cierpienie innych. Widzewska rodzina wielokrotnie pokazała już, ze ma moc, żeby zmieniać świat na lepszy. Wierzymy, że to dopiero początek i z każdym miesiącem i rokiem będziemy w stanie razem pomagać jeszcze większej liczbie osób. Dzisiaj bardzo potrzebuje nas Wiktor. W swojej walce o życie nie jest sam.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela