Aktualności

Widzew będzie bliżej współpracować z niepełnosprawnymi kibicami

Wśród kibiców Widzewa znajdują się osoby niepełnosprawne. Klub planuje otoczyć je szczególną opieką. Pomoże w tym klubowy asystent ds. kibiców niepełnosprawnych.

Niepełnosprawni fani czerwono-biało-czerwonych stanowią ważną grupę wśród kibiców Widzewa. Uczestniczą regularnie w meczach domowych łodzian oraz w wydarzeniach ważnych dla całego widzewskiego środowiska. W nowym sezonie klub zamierza zaktywizować tę wyjątkową grupę i wspierać ją w działaniach mających na celu wspólne przeżywanie sportowych emocji oraz jeszcze mocniejszą integrację z widzewską rodziną, walcząc jednocześnie z wykluczeniem i przeszkodami, z którymi zmagać muszą się osoby niepełnosprawne.

W związku z tym Widzew powołał stanowisko klubowego asystenta ds. kibiców niepełnosprawnych (DSLO). - Bardzo się ucieszyłem, gdy dostałem od klubu propozycję zajęcia się tym tematem. Nie zastanawiałem się ani chwili - przyznał znany w środowisku fanów czerwono-biało-czerwonych Adam Sadowiak, który pełnić będzie tę funkcję.

Wszystkich zainteresowanych współpracą niepełnosprawnych kibiców Widzewa, a także wszystkie osoby chcące wesprzeć tę grupę, zachęcamy do kontaktu z klubowym asystentem ds. kibiców niepełnosprawnych (tel. 602 284 253, e-mail: adam.sadowiak@widzew.com). Więcej informacji na temat aktywności niepełnosprawnych kibiców Widzewa znaleźć można w nowoutworzonej grupie w serwisie społecznościowym Faceebook pod nazwą: Kibice niepełnosprawni Widzewa Łódź (https://www.facebook.com/groups/345434139719688/).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. II)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. II)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela