Aktualności

Widzew będzie bliżej współpracować z niepełnosprawnymi kibicami

Wśród kibiców Widzewa znajdują się osoby niepełnosprawne. Klub planuje otoczyć je szczególną opieką. Pomoże w tym klubowy asystent ds. kibiców niepełnosprawnych.

Niepełnosprawni fani czerwono-biało-czerwonych stanowią ważną grupę wśród kibiców Widzewa. Uczestniczą regularnie w meczach domowych łodzian oraz w wydarzeniach ważnych dla całego widzewskiego środowiska. W nowym sezonie klub zamierza zaktywizować tę wyjątkową grupę i wspierać ją w działaniach mających na celu wspólne przeżywanie sportowych emocji oraz jeszcze mocniejszą integrację z widzewską rodziną, walcząc jednocześnie z wykluczeniem i przeszkodami, z którymi zmagać muszą się osoby niepełnosprawne.

W związku z tym Widzew powołał stanowisko klubowego asystenta ds. kibiców niepełnosprawnych (DSLO). - Bardzo się ucieszyłem, gdy dostałem od klubu propozycję zajęcia się tym tematem. Nie zastanawiałem się ani chwili - przyznał znany w środowisku fanów czerwono-biało-czerwonych Adam Sadowiak, który pełnić będzie tę funkcję.

Wszystkich zainteresowanych współpracą niepełnosprawnych kibiców Widzewa, a także wszystkie osoby chcące wesprzeć tę grupę, zachęcamy do kontaktu z klubowym asystentem ds. kibiców niepełnosprawnych (tel. 602 284 253, e-mail: adam.sadowiak@widzew.com). Więcej informacji na temat aktywności niepełnosprawnych kibiców Widzewa znaleźć można w nowoutworzonej grupie w serwisie społecznościowym Faceebook pod nazwą: Kibice niepełnosprawni Widzewa Łódź (https://www.facebook.com/groups/345434139719688/).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela