Aktualności

Widzew 2007 jedzie na turniej do Gdyni

Drużyna Akademii Widzewa trenera Dariusza Nawrockiego zagra w dniach 4-6 stycznia w 20. Turnieju "Arka Gdynia Cup 2019".

W imprezie weźmie udział 16 zespołów, w tym także zagraniczne. Młodzi widzewiacy znaleźli się w grupie C - z Arką Gdynia, Lechią Gdańsk i Bałtykiem Koszalin. - Turniej jest bardzo mocno obsadzony. Zagrają w nim silne zespoły z Polski, jak Zagłębie Lublin, Śląsk Wrocław, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk czy Wigry Suwałki - przyznaje trener Nawrocki.

Jego podopieczni już latem brali udział w "Arka Gdynia Summer Cup 2018" i zakończyli go na bardzo dobrym czwartym miejscu. - Przede wszystkim liczę na dobrą grę i zdobycie doświadczenia. Oczekuje cennych informacji zarówno dla mnie, jak i dla zawodników. Na takich turniejach muszą grać na maksimum umiejętności, bo dzięki temu mogą podnosić umiejętności - mówi Nawrocki.

W turnieju zagrają również: Champion Warszawa, 4 Your Future London, Radunia Stężyca, Baltika Kaliningrad, Pogoń Szczecin i Górnik Łęczna.

W kolejnych tygodniach zespół trenera Nawrockiego rozegra spotkania ze Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Lubin, Miedzią Legnica, Legią Warszawa oraz Polonią Warszawą. - Poprzez granie i rywalizację z najsilniejszymi drużynami w kraju, chłopcy robią cały czas postęp. To jest droga do dalszego rozwoju - kończy trener Nawrocki.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela