Aktualności

Wiceprezes Widzewa: Główne cele transferowe zrealizowaliśmy

Michał Sapota podkreśla, że zespół został wzmocniony na pozycjach, na których było to najpilniej potrzebne. - Jeśli popatrzymy na piłkarzy, którzy odeszli, a którzy do nas przyszli to dla mnie jest przepaść – uważa.

Wiceprezes Widzewa obejrzał mecz ze Stomilem w towarzystwie prezesa Przemysława Klementowskiego. - Z boku wyglądało, że kontrolujemy spotkanie i naprawdę dobrze wypadliśmy na tle I-ligowej drużyny. Dla trenerów wynik nie był chyba najważniejsza, ale rzeczywiście na tym etapie przygotowań dobrze to wyglądało – uważa Sapota. - Piłkarze odczuwają trudne przygotowania i w wielu sytuacjach widać było, że start do piłki jeszcze jest dla nich dość trudny. Jak na takie intensywne treningi, które mieli w Uniejowie, można być zadowolonym z postawy na boisku.

Zimą do pierwszej drużyny zakontraktowano sześciu nowych zawodników, a siódmy – Jakub Jasiński – dołączył z zespołu juniorów. Według wiceprezesa Widzewa to koniec wzmocnień w tym okienku transferowym. - Jeszcze za wcześnie, by powiedzieć, że trafiliśmy z transferami. Dla mnie jednak drużyna została wzmocniona i to nie podlega dyskusji. Jeśli popatrzymy na piłkarzy, którzy odeszli z zespołu, a którzy do nas przyszli, to dla mnie jest przepaść – zaznacza Sapota. - Dokonaliśmy większej liczby transferów niż wcześniej zakładaliśmy w planie minimum. W zasadzie pozycje, o której nam chodziło, by wzmocnić, obsadziliśmy. Główne cele transferowe zostały zrealizowane. I zakładam, że w tym składzie szykujemy się do rozgrywek.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.02.2018

Trening 20.02.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela