Aktualności

Weź udział w widzewskim TweetUpie i #P138!

Chcesz zadać pytanie prezesowi Widzewa, zapoznać się z projektem struktury Klubu albo poznać plany czterokrotnego mistrza Polski na przyszłość? Weź udział w widzewskim TweetUpie i najnowszej odsłonie magazynu #Piłsudskiego138.

Widzew Łódź wychodzi z serią inicjatyw przybliżających kibicom najważniejsze osoby w Klubie. Na początek, w Pubie i Restauracji "W Sercu Łodzi", zostanie zorganizowany pierwszy po długiej przerwie widzewski TweetUp, czyli spotkanie wybranej osoby z Klubu z użytkownikami portalu społecznościowego Twitter. Gośćmi TweetUpu będzie Mateusz Dróżdż i Michał Rydz, czyli prezes i wiceprezes Widzew Łódź SA. Spotkanie zaplanowano na wtorek 21 września, a będzie mogło w nim wziąć udział 25 osób. Formuła zakłada przeniesienie dyskusji z Twittera i rozmowę na temat Widzewa Łódź bez internetowej, anonimowej bariery.

Chęć udziału w spotkaniu z prezesem można zgłaszać pod adresem redakcja@widzew.com, z tytułem "Widzewski TweetUp". W treści wiadomości poprosimy o podanie imienia i nazwiska, a także nicku na Twitterze. Początek spotkania o godz. 18:00. Zapisy będą prowadzone do wyczerpania miejsc.

Obejrzyj #P138 w kinie Helios [KLIKNIJ]

Tydzień po TweetUpie kibice ponownie będą mogli posłuchać na temat kierunków rozwojów, które obrały władze Widzewa Łódź. W czwartek 30 września swoją premierę będzie mieć najnowsza odsłona magazynu #Piłsudskiego138, która po raz drugi zostanie zorganizowana z udziałem publiczności w gościnnych progach kina Helios przy alei Politechniki 1. Tematem programu będzie przyszła struktura Klubu, a swoje wystąpienia przygotowali: prezes Mateusz Dróżdż, wiceprezes Michał Rydz i dyrektor Akademii Widzewa Maciej Szymański.

Posłuchaj dyrektora sportowego Widzewa Łódź [KLIKNIJ]

Po krótkiej przerwie przyjdzie czas na zadawanie pytań, a do dyspozycji widzów będzie też większościowy udziałowiec Widzew Łódź SA - Tomasz Stamirowski. Cała czwórka będzie będzie odpowiadać na pytania z sali, a spotkanie poprowadzi rzecznik Klubu Marcin Tarociński. Początek wydarzenia o godz. 17:00, a transmisja będzie dostępna za pośrednictwem oficjalnego kanału WidzewTV na platformie Youtube.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem redakcja@widzew.com, z tytułem "#P138". W zgłoszeniu poprosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, oraz dane osób towarzyszących. Liczba dostępnych miejsc wyniesie 100, z czego 40 zostanie rozdysponowane wśród członków Klubu 1910.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - ŁKS 24.10.2021 cz. II

Widzew Łódź - ŁKS 24.10.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Miedź Legnica 28
3 Korona Kielce 26
4 GKS Tychy 23
5 Arka Gdynia 23
6 Sandecja Nowy Sącz 22
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22
Pełna tabela