Aktualności

Weź udział w turnieju w grze FIFA 20 z okazji 110-lecia Widzewa

3 czerwca, bezpośrednio przed meczem ze Skrą Częstochowa, odbędzie się wirtualny turniej z okazji 110-lecia Widzewa. Oprócz gospodarzy wezmą w nim udział profesjonalni e-sportowcy oraz kibice Ruchu Chorzów i Wisły Kraków.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch formatach. W pierwszej rundzie zmierzą się ze sobą profesjonalni e-sportowcy, którzy zagrają w formule mini-ligi, prowadząc do walki swoje drużyny z trybu FIFA Ultimate Team. Widzew będzie reprezentować Alan "Cosanero Kosiński, natomiast Wisłę Kraków i Ruch Chorzów odpowiednio Bartek "bejott" Jakubowski  oraz Marcin "mrn" Sczes, czyli uznani zawodnicy na krajowej scenie FIFY 20. 

W podobnej formule zmierzą się kibice, którzy zostaną wyłonieni przez każdy z klubów na zasadzie oddzielnych eliminacji. By otrzymać możliwość gry w czerwono-biało-czerwonych barwach w oficjalnym e-sportowym meczu fani będą musieli wziąć udział w w nietypowych eliminacjach, nad którymi patronat objął bramkarz Widzewa, Wojciech Pawłowski.

Kibice chcący przystąpić do tej wyjątkowej wirtualnej rywalizacji, będą musieli zmontować nagranie wideo przedstawiające ich najlepsze akcje w grze FIFA 20 i przesłać je na adres mailowy: esport@widzew.com. Golkiper pierwszej drużyny Widzewa wcieli się w rolę jurora, oceni i wybierze zawodnika, który popisał się najlepszymi umiejętnościami. Czas na wysyłanie swoich nagrań upływa w niedzielę 31 maja o godzinie 23:59. 

Turniej e-sportowy z okazji 110-lecia Widzewa Łódź odbędzie się w środę 3 czerwca o godz. 15:00. Będzie to okazja dla fanów oczekujących na transmisję domowego starcia ze Skrą Częstochowa, by obejrzeć rywalizację pomiędzy reprezentantami Widzewa, Ruchu i Wisły. Zachęcamy do spędzenia tego popołudnia razem, mimo że teoretycznie nadal osobno. Wszystko po to, by wspierać zawodników Widzewa na wirtualnej i prawdziwej murawie!

Harmonogram zawodów: 

15:00 - Start turnieju

15:10 - (Xbox One) Mecz I: Cosanero (Widzew) vs Mrn (Ruch)

15:25 - Rozmowy z graczami po meczu, analiza meczu

15:35 - (Xbox One) Mecz II: Mrn (Ruch) vs Bejott (Wisła)

15:50 - Rozmowy z graczami po meczu, analiza meczu

16:00 - (Xbox One) Mecz III: Bejot (Wisła) vs Cosanero (Widzew)

16:15 - Rozmowy z graczami po meczu, analiza meczu

16:25 - (PS4) Mecz IV: Widzew Łódź (kibic) vs Ruch Chorzów (kibic)

16:40 - Rozmowy z kibicami po meczu, analiza meczu

16:50 - (PS4) Mecz V: Ruch Chorzów (kibic) vs Wisła Kraków (kibic)

17:05 - Rozmowy z kibicami po meczu, analiza meczu

17:10 - (PS4) Mecz VI: Wisła Kraków (kibic) vs Widzew Łódź (kibic)

17:25 - Rozmowy z kibicami po meczu, analiza meczu

17:35 - Podziękowania

17:50 - Zakończenie imprezy

***
Śledź Red Wolves w mediach społecznościowych! Jesteśmy na Facebookuna Instagramiena Twitterze i na Youtube! Zachęcamy do polubienia, obserwowania oraz subskrybowania! Przypominamy również, że w oficjalnym sklepie Widzewa dostępne są unikatowe koszulki polo z logiem e-sportowej sekcji czerwono-biało-czerwonych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela