Aktualności

Weź udział w starciu #StalWidzew i reprezentuj swój klub!

W zastępie odwołanego meczu pomiędzy piłkarzami Stali Rzeszów i Widzewem Łódź, kibice obu klubów zmierzą się ze sobą w grze FIFA20.

Z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa wszelkie rozgrywki piłkarskie w Polsce zostały zawieszone przynajmniej do ostatniego tygodnia kwietnia. Kluby szukają jednak pola do rywalizacji i nie inaczej będzie w najbliższą niedziele, czyli w dniu niedoszłego meczu pomiędzy Stalą Rzeszów i Widzewem Łódź. 

Oba kluby wspólnie organizują wirtualne starcie, w którym zmierzą się ze sobą kibice obu zespołów, wyłonieni w sobotnich turniejach eliminacyjnych. Fani Widzewa udział w zawodach będą mogli wywalczyć poprzez zapisanie się do sobotniej edycji #StayHomeCup na PlayStation 4 (kliknij tutaj!).

Przypominamy, że równolegle trwają zapisy do rozgrywek #StayHomeCup na platformie XBOX One, do udziału których też serdecznie zachęcamy. Dla zwycięzcy przygotowano klubowy gadżet. 

Spotkanie pomiędzy reprezentantami obu klubów odbędzie się w niedzielę o godz. 13:05, czyli w momencie planowanego meczu. Rywalizacja będzie przebiegać w formule do dwóch zwycięstw (BO3), a przebieg starcia będziemy mogli oglądać na oficjalnym profilu Widzewa Łódź na Facebooku. Więcej informacji znajdziecie w mediach społecznościowych pod hashtagiem #StalWidzew. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela