Aktualności

Weź udział w specjalnej odsłonie #Piłsudskiego138

Już w najbliższy czwartek o godz. 17:00 swoją premierę będzie miał nowy odcinek magazynu #Piłsudskiego138, który odbędzie się w jednej z sal kina Helios z udziałem publiczności.

Najbliższa odsłona #P138 jest elementem szerszego kontaktu i komunikacji ze środowiskiem kibiców Widzewa Łódź. Fani czerwono-biało-czerwonych mieli okazję spotkać się z władzami Klubu podczas widzewskiego TweetUpu, gdzie w niezobowiązującej atmosferze mogli zadać pytania członkom zarządu Widzewa Łódź. W czerwcu szerokie grono kibiców mogło wziąć udział w otwartej formule programu #Piłsudskiego138, który po raz pierwszy odbyło się w sali kinowej. Spotkanie z udziałem najważniejszych osób w Klubie przyciągnęło ponad 80 osób.

Widzewski TweetUp za nami [KLIKNIJ]

Teraz kibice stoją przed szansą, by ponownie zasiąść w gościnnych prograch kina Helios, gdzie już w czwartek 30 września o godz. 17:00 rozpocznie się kolejny program #P138, w którym członkowie zarządu Widzew Łódź SA - prezes Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz, a także dyrektor Akademii Widzewa Łódź - Maciej Szymański przedstawią swoją wizje struktur Klubu. Na scenie kina nie zabraknie także Tomasza Stamirowskiego, większościowego udziałowca spółki. Kibice będą mogli poznać plany rozwoju Widzewa, który w przyszłości na stałe chce zagościć w PKO Ekstraklasie i potrzebuje niezbędnych zmian w organizacji Klubu.

By zgłosić chęć udziału w wydarzeniu należy wysłać maila na adres: redakcja@widzew.com, z tytułem: "#Piłsudskiego138". W treści prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, a także danych osób towarzyszących. Liczba miejsc wynosi maksymalnie 100, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela