Aktualności

Wesprzyj WidzewTV przez YouTube

Klubowa telewizja - jako jedna z pierwszych w Polsce - udostępnia swoim fanom możliwość wsparcia kanału w serwisie YouTube. W zamian osoby wspierające otrzymają benefity, a w przypadku większego zainteresowania programem lojalnościowym Klub rozważy wprowadzenie kolejnych progów z coraz ciekawszymi korzyściami.

Kibice będą mogli wesprzeć dalszy rozwój WidzewTV za pomocą platformy YouTube. Na początek dostępny będzie jeden próg wsparcia o nazwie "Widzew | Pakiet standard" i będzie on kosztował 9,99 zł miesięcznie. W zamian kibice otrzymają dostęp do widzewskich emotikon oraz plakietki, która będzie pokazywała się na czacie na żywo podczas premier oraz transmisji. Dodatkowo nazwa użytkownika, który wykupi pakiet, zostanie wyróżniona kolorem zielonym.

Plakietką symbolizującą wsparcie WidzewTV będzie pochodnia z herbu Klubu. Kolor "ognia" będzie zmieniał się wraz ze stażem osoby wspierającej:

- nowy wspierający - kolor zielony,

- po miesiącu - kolor brązowy,

- po dwóch miesiącach - kolor srebrny,

- po sześciu miesiącach - kolor złoty.

WESPRZYJ WIDZEWTV POPRZEZ YOUTUBE

Platforma YouTube na chwilę obecną blokuje wprowadzenie większej liczby emotikon, ale wraz z rosnącą liczbą osób wspierających, próg ten będzie się powiększał. Kibice również mogą mieć wkład w powstawanie emotikon, wysyłając swoje pomysły. Po zwiększeniu progu natychmiast zostaną dodane nowe grafiki w postaci widzewKARNET, widzewP138 i widzewSERCE.

JAK WESPRZEĆ WIDZEWTV?

Żeby wesprzeć WidzewTV, należy wejść na platformę YouTube i odnaleźć kanał klubowej telewizji [KLIKNIJ TUTAJ]. Nad filmami po prawej stronie pojawi się niebieski przycisk "wesprzyj". Należy go kliknąć i zapoznać się z pakietem benefitów dla wspierających. Po zdecydowaniu się na zakup cegiełki należy sfinalizować transakcję używając karty płatniczej.

Opcja "wesprzyj" będzie dostępna również pod każdym filmem na kanale klubowej telewizji oraz podczas transmisji na żywo przy panelu czatu (znak dolara).

Pierwsze osoby zdecydowały się na wsparcie WidzewTV już podczas transmisji prezentacji drużyny przed sezonem 2021/2022 oraz w trakcie wczorajszego programu #P138.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela