Aktualności

Wesprzyj Widzew razem z Columbus Energy

Columbus, wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki, który od września wspiera łódzkich rywali derbowych, nie poprzestał na klasycznym sponsoringu. Firma uruchomiła program afiliacyjny, skierowany do kibiców pn. "Wspieraj swój klub".

Zaproponowany przez Columbus program wychodzi nieco dalej poza konwencjonalny sponsoring. Poza ustaloną kwotą wsparcia dla klubu, firma dodatkowo przekazuje określony procent ze sprzedaży każdej instalacji fotowoltaicznej na rzecz wybranej przez kibiców drużyny.

- Decydując się na sponsoring łódzkich drużyn, wpadliśmy na pomysł, aby zaangażować do tego również kibiców, którzy jak wiadomo dostarczają najwięcej energii każdemu zespołowi. W przypadku udziału w programie afiliacyjnym będzie to konkretny, dodatkowy zastrzyk finansowy dla wybranego klubu, w wysokości 5 procent z każdej umowy na instalację fotowoltaiczną - mówi Łukasz Jaronik, dyrektor marketingu Columbus Energy S.A. - Jesteśmy pod wrażeniem entuzjazmu, z jakim przedstawiciele konkurujących ze sobą łódzkich drużyn podeszli do współpracy w ramach tego projektu, w duchu sportowej, zdrowej rywalizacji - dodaje Łukasz Jaronik. 

- Mamy bardzo pozytywne doświadczenia w tego typu działaniach. Kibice Widzewa wykazują bardzo duże zaangażowanie w codzienne życie klubu, nie bez powodu mówimy o widzewskiej społeczności. Oczywiście, aktywność kibiców wspierających naszych partnerów i sponsorów wymiernie przekłada się na korzyści finansowe dla klubu. W przypadku współpracy z firmą Columbus, dochodzi element rywalizacja derbowej, co jest dodatkowym smaczkiem i mobilizuje naszych kibiców do wybierania produktów czy usług właśnie tej firmy - mówi Łukasz Kolecki, kierownik ds. pozyskiwania sponsorów Widzewa Łódź.

Do obsługi programu powstała dedykowana strona internetowa wspierajswojklub.pl, za pomocą której kibice Widzewa, zainteresowani fotowoltaiką, mogą łatwo złożyć zapytanie o ofertę, a w przypadku decyzji o zakupie - wybrać swój klub jako ten, na rzecz którego chcą przekazać część zysku z transakcji. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela