Aktualności

We wtorek ruszają przygotowania do meczu ze Świtem

13 marca piłkarze Widzewa spotkają się na boisku kompleksu sportowego przy ul. Małachowskiego, by rozpocząć mikrocykl treningowy ukierunkowany na ligową potyczkę ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W minioną niedzielę przed południem zawodnicy pierwszej drużyny odbyli tradycyjny pomeczowy rozruch. Po rozegranym dzień wcześniej spotkaniu z Victorią Sulejówek żaden z grających w nim piłkarzy nie uskarżał się na kontuzję. Kilku zawodników było jednak mocno poobijanych, ale zarówno oni, jak i sztab medyczny drużyny byli spokojni o to, że wkrótce po efektach twardej, boiskowej rywalizacji nie będzie śladu.

Pierwsze w nowym tygodniu zajęcia rozpoczną się na boisku treningowym przy ul. Małachowskiego we wtorek o 12:00. W treningu z drużyną udział wziąć powinni już rekonwalescenci: Radosław Sylwestrzak i Bartłomiej Niedziela, którzy w ostatnim czasie nabawili się niegroźnych, ale bolesnych urazów. Ostateczna decyzja w sprawie drugiego z nich zapadnie jednak dopiero we wtorek rano. Już w zeszłym tygodniu treningi z zespołem wznowił Bartłomiej Rakowski, który kontuzji nabawił się na początku lutego, w sparingu z Wartą Poznań. Indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty pracować będzie Daniel Świderski.

W 19. kolejce rozgrywek Widzew w Nowym Dworze Mazowieckim zmierzy się z tamtejszym Świtem. Spotkanie zaplanowano na 17 marca - pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela