Aktualności

Ważny mikrocykl widzewiaków

W sobotę czerwono-biało-czerwoni rozpoczynają kolejny tydzień treningów - przedostatni przed meczem ligowym ze Skrą Częstochowa.

Łodzianie zaczynają od mocnego uderzenia. Po wolnym piątku w sobotę spotykają się dwukrotnie, za każdym razem na boisku. W ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego w Łodzi pracować będą też przechodzący rehabilitację Krystian Nowak i Przemysław Kita, którzy powoli oswajają się z pracą na murawie i bieganiem. Pierwszy z nich w minionych dniach już coraz intensywniej pracował z piłką.

W kolejnych dniach widzewiaków czekają pojedyncze treningi, do czwartku włącznie. W międzyczasie, w środę, drużyna ponownie zagości na płycie głównej stadionu przy al. Piłsudskiego 138, gdzie tydzień później, 3 czerwca, wznowi oficjalne rozgrywki ligowe meczem ze Skrą Częstochowa. Piątek, w planie treningowym ustalonym pod mecz w środku tygodniu, będzie dniem wolnym, a po nim zespół Marcina Kaczmarka ponownie w sobotę zaliczy dwie jednostki treningowe rozpoczynające już mikrocykl meczowy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela