Aktualności

W Zduńskiej Woli zwyciężyła dobra zabawa

W niedzielę 21 stycznia odbył się I Turniej Piłki Nożnej Klubów Partnerskich Widzewa Łódź. Zwycięzcą zmagań została Akademia Futbolu Widzewa w Brzezinach.

Oprócz zwycięzców, w zawodach udział wzięły: po dwie drużyny TMRF-u Widzewa Łódź (jedną z nich prowadził Maciej Malesa, były szkoleniowiec rezerw Widzewa) i MKS-u Zduńska Wola, Włókniarz Zelów, Mazovia Rawa Mazowiecka i jedna z łódzkich drużyn partnerskich pod szyldem Widzewa Łódź.

W niedzielę w Zduńskiej Woli bezkonkurencyjni okazali się piłkarze Akademii Futbolu Widzewa w Brzezinach. Drugie miejsce zajął Włókniarz Zelów, a podium uzupełnił TMRF II. Widzew Łódź zajął siódmą lokatę. Oprócz nagród drużynowych, do piłkarzy poszczególnych zespołów powędrowały również wyróżnienia indywidualne. Wybrano najlepszego zawodnika, bramkarza oraz strzelca turnieju, ale też najsympatyczniejszego piłkarza czy następców Józefa Młynarczyka, Tomasza ŁapińskiegoMarka Citki. Przyznano również nagrodę za widzewski charakter.

Gośćmi honorowymi turnieju byli piłkarze Widzewa - Daniel Świderski i Bartłomiej Rakowski, którym przypadła zaszczytna rola wręczających nagrody. Widzew reprezentowali również: Jurand Wawrzonkiewicz - dyrektor ds. sprzedaży i fotograf Kamila Matusiak, która przygotowała obszerną galerię z zawodów.

- Cieszymy się, że mogliśmy gościć w Zduńskiej Woli. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zafundowali młodym zawodnikom bardzo ciekawe zawody. Daniel i Bartek dzielnie reprezentowali seniorów Widzewa, dopingując młodszych kolegów i wręczając zwycięzcom nagrody - przyznał Wawrzonkiewicz. My dodamy tylko, że młodzi piłkarze najbardziej ucieszyli się z szalików Widzewa. Jesteśmy pewni, że nie tylko z powodu panującego za oknami mrozu.

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela