Aktualności

W sobotę 7 grudnia inauguracja widzewskiej choinki

Kolejny już raz kibice Widzewa będą mieli okazję wspólnie z klubem rozpocząć okres świąteczny tradycyjnym spotkaniem przy widzewskiej choince.

Klub na sobotę 7 grudnia przygotował dla swoich fanów wiele atrakcji. Widzewska impreza, której partnerem jest Miejska Arena Sportu i Rekreacji (MAKiS) rozpocznie się o godzinie 16:00 na parkingu pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Oprócz konkursów dla widzewiaków w każdym wieku, na przybyłych kibiców czekać będą również różne stoiska tematyczne, na których będzie można nabyć ręcznie robione świąteczne ozdoby, a także posilić się smacznymi posiłkami i napojami. Będzie to też idealna okazja do odwiedzenia oficjalnego sklepu Widzewa.

Punktem kulminacyjnym sobotniej imprezy będzie wspólne zapalenie lampek na widzewskiej choince, punktualnie o godzinie 19:10. Co roku wydarzenie to przyciąga pod stadion wiele osób. Jesteśmy pewni, że i tym razem będzie podobnie, zwłaszcza że przy Piłsudskiego 138 będzie można spotkać tego dnia również piłkarzy.

Święta coraz bliżej. Przygotujmy się do nich wspólnie z czerwono-biało-czerwoną rodziną, w wyjątkowej widzewskiej atmosferze. Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Poniedziałkowe zajęcia 20.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela