Aktualności

W jednej drużynie z Salvum Odszkodowania

Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej nasz zespół został wzmocniony przez nowego partnera - Salvum Odszkodowania. Udało nam się porozmawiać z prezesem firmy Wojciechem Dudkiewiczem, który zdradził kilka szczegółów dotyczących współpracy z Widzewem i tego, co łączy go z naszym klubem. Dowiedzieliśmy się również, co Salvum przygotowało specjalnie dla kibiców Widzewa Łódź.

Czym dokładnie zajmuje się Pańska firma?

Wojciech Dudkiewicz (Salvum Odszkodowania): Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu pieniędzy z zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych, osobowych, majątkowych i innych. Posiadamy rozbudowaną bazę specjalistów, rzeczoznawców i prawników, którzy w pocie czoła analizują setki spraw miesięcznie. Codziennie dochodzi do wielu wypadków, po których poszkodowanym należy się stosowne odszkodowanie. Większość z nich jednak nie wie, że statystycznie nawet dziewięciu na dziesięciu ubezpieczycieli zaniża kwotę wypłacaną z polisy. Dopłacamy do zaniżonych odszkodowań, proponując ich odkup lub reprezentację w sądzie. Zaletą współpracy z nami jest fakt, że nasi klienci otrzymują pieniądze już w momencie podpisania umowy. Proces sądowy i wszystkie związane z tym formalności oraz koszty bierzemy na własne barki. Jeśli ktoś miał stłuczkę, kolizję lub wypadek do 3 lat wstecz, zachęcamy do przesłania kosztorysu szkody w celu jego darmowej, niezobowiązującej weryfikacji.

Czy Salvum działa na terenie całego kraju?

Tak. Centrala naszej firmy sąsiaduje z Łodzią, lecz świadczymy usługi na terenie całego kraju. Mając na uwadze dobro i komfort klienta, pozwalamy mu wybrać dowolną godzinę i miejsce spotkania, na które stawia się nasz specjalista z gotową umową do podpisania oraz kwotą pieniędzy w wysokości ustalonej wcześniej z konsultantem. Chcemy być kojarzeni z szybkością i skutecznością działania, dlatego też oferujemy dodatkowe pieniądze do odszkodowania już w kilka dni, przy minimum formalności. Niezwykle ważna jest dla nas także wysoka kultura współpracy.

Czym możecie się pochwalić jeśli chodzi o sukcesy Pana firmy?

O naszym sukcesie świadczy stale rosnąca liczba zadowolonych klientów. Osiągnięcia firmy przekładają się na zaufanie, którym obdarzają nas poszkodowane osoby. Warto podkreślić, że nie zajmujemy się wyłącznie „dużymi” sprawami. Naszą główną motywacją jest niesienie pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. Zatem warto zgłaszać się do nas ze sprawami, które mogą wydawać się błahe lub beznadziejne.

Sukcesem, z którego również jesteśmy bardzo dumni, jest nawiązanie współpracy z kilkoma klubami sportowymi: PGE Skrą Bełchatów, Wisłą Kraków czy Widzewem Łódź. W planach mamy podpisanie kolejnych umów partnerskich z drużynami rywalizującymi w różnych dyscyplinach. Pragniemy dalej inwestować w polski sport i być częścią tego środowiska.

Innym wymiernym sukcesem jest rozpoczęcie działalności na rynku zagranicznym. Od zeszłego roku z powodzeniem pomagamy czeskim kierowcom.

Skąd pomysł na zaangażowanie się we współpracę z Widzewem?

Widzew Łódź jest drużyną z bardzo bogatą historią. Pamiętam gdy w 1996 i 1997 roku Widzew zdobywał mistrzostwo Polski i awansował do Ligi Mistrzów. Dziś jestem niezwykle dumny, że mogę wesprzeć klub, który od dawna podziwiam i towarzyszyć mu w drodze powrotnej do należnego miejsca w ekstraklasie. Poza tym, jako firma z województwa łódzkiego chcemy angażować się w życie lokalnej społeczności, edukować i nieść pomoc w walce z nieuczciwymi ubezpieczycielami.

W jaki sposób reklamujecie się dzięki sponsoringowi Klubu?

Współpraca z Widzewem otwiera przed nami wiele nowych możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Logo naszej firmy można znaleźć na bandach okalających stadion oraz na stronie internetowej klubu. Dzięki portalom społecznościowym Widzewa możemy prezentować informacje dotyczące wyjątkowych ofert, promocji czy konkursów dedykowanych kibicom łódzkiego klubu.

Frekwencja na meczach Widzewa to historia na osobny artykuł. Jak ważna jest dla środowiska biznesowego?

Nie da się ukryć, że pod względem ilości kibiców mecze Widzewa górują nad zdecydowaną większością spotkań piłkarskich w tym kraju, co też świadczy o renomie Klubu. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy wspierać Widzew Łódź. Kibice to bardzo specyficzna grupa odbiorców: są lojalni, dumni z noszonych barw klubowych. Pragniemy stać się marką rozpoznawalną wśród tej społeczności. Liczymy na to, że współpraca z Widzewem pozwoli nam zbliżyć się do kibiców, poznać ich potrzeby, a dzięki temu jeszcze lepiej dopasować do nich nasze usługi.

Trudno nie zarazić się atmosferą trybun. Klub napędzają także wyniki sportowe. Chyba każda firma chce być kojarzona z sukcesem?

Zdecydowanie jest to istotny czynnik, który bierze się pod uwagę wybierając klub na partnera biznesowego. W parze z sukcesami drużyny idzie jej rosnąca rozpoznawalność. Im więcej osób śledzi poczynania danego zespołu, tym większe szanse dotarcia z komunikatem do szerszej grupy odbiorców ma firma. Ponadto sam Widzew od lat kojarzony jest z siłą, pokonywaniem trudności, pasją i zaangażowaniem. W Salvum kierujemy się takimi samymi wartościami.

Ma Pan jakieś wyjątkowe wspomnienia związane z Widzewem?

Wyjątkowym doświadczeniem, które zapamiętam do końca życia, było uściśnięcie ręki byłego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Jak wspominałem wcześniej, dobrze pamiętam lata, gdy Widzew pod wodzą trenera Franciszka Smudy triumfował w mistrzostwach Polski w 1996 i 1997 roku. Wtedy też zdobył awans do Ligi Mistrzów. Teraz, gdy mogłem zamienić kilka zdań z tą wybitną osobowością, poczułem ogromną dumę, że mogę w pewnym stopniu wspomóc jego pracę.

Co jako firma mają Państwo do zaoferowania kibicom Widzewa?

Przede wszystkim oferujemy pomoc w odzyskaniu należnych pieniędzy z ubezpieczenia. Jeśli ktokolwiek ma problem z uzyskaniem stosownego odszkodowania, które pokryje poniesione straty, może liczyć na naszą pomoc. Ponadto, dzięki współpracy z Widzewem przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla kibiców. Podpisując z nami umowę, każdy kibic poza pieniędzmi otrzyma wyjątkowy prezent do wyboru: piłkę z autografami zawodników i trenera Franciszka Smudy, spersonalizowaną koszulkę Widzewa z własnym nazwiskiem lub podwójne zaproszenie do strefy VIP z dostępem do cateringu na dowolny mecz Widzewa. Po więcej informacji odsyłam na stronę www.salvum-widzew.pl.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela