Aktualności

W jak Widzew, W jak Wiedza!

Dzięki inicjatywie OSK "Tylko Widzew" wspartej przez Urząd Miasta Łodzi, stadion przy al. Piłsudskiego będzie gościć żądną wiedzy młodzież.

W poniedziałek 12 czerwca, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Sercu Łodzi, przedstawiony został nowy pomysł na lekcje tematyczne dotyczące ekologii oraz tożsamości Łodzi i regionu, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew". Mowa o lekcjach na stadionie, dzięki którym dzieci i młodzież w ciekawy sposób oraz w wyjątkowych okolicznościach będą mogły chłonąć wiedzę przydatną i interesującą.

Podczas pierwszego spotkania tematem przewodnim była historia łódzkiej wody. W przyszłości będzie można poznać między innymi losy ulicy Piotrkowskiej. Projekt nabierze tempa we wrześniu, ale jeszcze w tym roku szkolnym odbyć mają się dwie lekcje.

Zadowolone z nowej współpracy były w poniedziałek wszystkie strony, reprezentowane przez Tomasza Trelę (Urząd Miasta Łodzi), Konrada Walczaka (Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź) i Krzysztofa Kaczyńskiego (OSK "Tylko Widzew").


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela