Aktualności

LVbet i Viessmann nowymi sponsorami Widzewa

W trakcie piątkowej prezentacji przestawione zostaną kolejne dwie firmy, które będą sponsorować łódzki zespół.

LVbet to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim, o którym wkrótce będzie bardzo głośno. Promocja firmy w naszym kraju będzie się odbywała między innymi poprzez współpracę z Widzewem Łódź.

Firma prowadząca stronę z zakładami bukmacherskimi posiada w swojej ofercie również dobrze znany napój energetyczny Las Vegas Energy Drink, ogólnodostępny w sklepach na terenie całego kraju. Co ciekawe, Las Vegas jest także partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski.

Grupa Viessmann zaś, specjalizuje się w systemach grzewczych, przemysłowych i chłodniczych i jest jedną z największych światowych firm w branży. Kompleksowa oferta firmy zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Viessmann jako pierwszy w świecie zastosował stal nierdzewną do produkcji kotłów. Dzisiaj znajduje się w ponad 34 krajach, zatrudnia prawie 9600 pracowników. Obecnie właścicielem jest dr Martin Viessmann (582 pozycja na liście Forbesa najbogatszych ludzi świata z majątkiem 1,86 miliarda Euro). Główne zakłady produkcyjne firmy Viessmann mieszczą się w Allendorf (Eder) w Niemczech.

W Polsce przedsiębiorstwo posiada 5 oddziałów (we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Mysłowicach i Gdańsku) oraz zakład produkcyjny w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela