Aktualności

Urodzinowy prezent dla karnetowiczów i Black Week w sklepie Widzewa

Z okazji 110. urodzin klubu posiadacze karnetów na mecze domowe Widzewa będą mogli skorzystać ze specjalnego rabatu.

Jednorazowa zniżka karnetowa upoważniać będzie do zakupu z 10-procentowym upustem towarów nieprzecenionych w okresie od 25 listopada do 6 grudnia 2020 roku. Z jej realizacją warto jednak zaczekać przynajmniej do czwartku 26 listopada, ponieważ tego dnia w oficjalnym sklepie Widzewa rozpocznie się "Widzewski Black Week", czyli akcja promocyjna polegająca na znacznym (często większym niż 10 procent) obniżeniu cen wielu produktów, a promocja ta nie będzie łączyć się z urodzinowym rabatem, przysługującym jedynie na produkty nieobjęte upustami.

Również w czwartek do sprzedaży trafić powinny zupełnie nowe propozycje klubowych gadżetów, między innymi z motywem historycznych koszulek Widzewa, który wyeksponowany został w postaci wielkoformatowego plakatu na fasadzie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Z kolei już dziś kupić można kalendarze książkowe na 2021 rok (WIĘCEJ).

Unikatowym, jednorazowym, urodzinowym kodem rabatowym jest dziewięciocyfrowy numer karnetu na sezon 2020/2021. O otrzymaniu zniżki kibice posiadający ligowe abonamenty poinformowani zostali dzisiaj drogą elektroniczną (w przypadku, gdy kupili karnet za pośrednictwem elektronicznego systemu karnetowego i ich adres e-mail jest w bazie danych połączony z zakupionym karnetem). Niezależnie od otrzymania informacji mailowej potwierdzającej przyznanie rabatu każdy posiadacz karnetu może dokonać na podstawie jego numeru zakupów z urodzinowym upustem.

Kod rabatowy wykorzystać można w sklepie internetowym Widzewa, a także stacjonarnie (w tym wypadku zachęcamy do wydrukowania numeru karnetu, co można znacznie przyspieszyć proces sprzedaży.

Zapraszamy na sklep.widzew.com i do lokalu przy al. Piłsudskiego 138 (pod trybuną D stadionu)!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela