Aktualności

Urodzinowy poranek tylko z Widzew.FM!

Klubowa rozgłośnia radiowa na 25 listopada przygotowała wyjątkową, urodzinową ramówkę. Tego dnia wypada bowiem dokładnie 110. rocznica powstania Widzewa Łódź.

W środę czerwono-biało-czerwonych czeka również mecz Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa. Wyjątkowa kumulacja okazji spowodowała, że na antenie Widzew.FM nie zabraknie wspomnień osób, które nie tylko tworzyły 110-letnią historię Widzewa, ale też uczestniczyły w pasjonujących bojach łodzian z ekipą z Warszawy - niektóre nawet po obu stronach barykady!

Punktualnie o 9:00 rozpocznie się środowy „Widzewski Poranek”. Gośćmi Marcina Tarocińskiego będą w nim: Jacek Magiera - były piłkarz Legii i Widzewa, w przeszłości także szkoleniowiec pierwszego z tych klubów, Marek Kondraciuk - dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Łodzi, a wcześniej przez wiele lat dziennikarz sportowy oraz Adam Kaźmierczak - prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

O 11:00 rozpocznie się z kolei jubileuszowa audycja „110 Lat Pasji”. Poprowadzą ją Marcin Tarociński i Jakub Dyktyński z Biura Prasowego Widzewa, którzy rozmawiać będą z plejadą byłych znakomitych piłkarzy Widzewa. Na liście gości programu znaleźli się: Mirosław Szymkowiak, Radosław Michalski, Andrzej Michalczuk, Wiesław Wraga i Krzysztof Kamiński. O nietuzinkowe wspomnienia zadba też nestor łódzkiego dziennikarstwa sportowego - Bogusław Kukuć. Niewykluczone, że na antenie pojawią się również kolejni interesujący rozmówcy.

Zapraszamy na wyjątkową podróż do przeszłości, która w dniu 110. urodzin i kolejnego - już osiemdziesiątego! - meczu o stawkę Widzewa z Legią, zapowiada się bardzo ciekawie. Tego nie można przegapić. Znajdziecie nas na widzew.com (odtwarzacz na górze strony) i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź. Do usłyszenia na Widzew.FM!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela