Aktualności

U16: Widzewiacy zakończyli intensywny obóz w Kluczborku

Piłkarza prowadzenie przez trenerów Tomasza Ścibiorka i Marka Grzeszczakowskiego rozegrali dwa kolejne sparingi i w sobotę zakończyli kolejny etap przygotowań do ligowej wiosny.

Po pokonaniu MKS-u Kluczbork, w swoim drugim występie podczas obozu widzewiacy z rocznika 2002 najpierw pokonali 5:0 OKS Olesko (Morawski x2, Beck x2, Nikodemski), a następnie zremisowali bezbramkowo z bardzo silnym Talentem Białystok. W meczach tych wystąpili: Wojda, Koch, Zgierski, Pokorski, Grzelak, Nikodemski, Glicner, Motyl, Koroch, Morawski, Merecz, Nowak, Beck, Przybiński, Kiermasz, Ostrowski, Stępień, Majdziński, Sowiak i Szewc.

W międzyczasie zespół U16 odbywał urozmaicone zajęcia, niemal w pełni wykorzystując możliwości, które dawał im Kampus Stobrawa. Oprócz tradycyjnych treningów piłkarskich, doskonalenia wykonywania stałych fragmentów gry i pracy na siłowni, widzewiacy mieli też zajęcia typowo regeneracyjne. W sobotę przed południem juniorzy młodsi odbyli ostatni wyjazdowy trening i po obiedzie ruszyli w drogę powrotną do Łodzi.

Podczas pobytu w Kluczborku nie obyło się bez drobnych, charakterystycznych dla zimowego okresu przygotowawczego problemów, jak przeziębienia i niegroźne urazy, ale trenerzy potrafili maksymalnie efektywnie wykorzystać czas spędzony w województwie opolskim, a wykonana tam praca powinna przynieść wymierne efekty wiosną.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela