Aktualności

U14: Festiwal strzelecki i derby Łodzi dla Widzewa

Zespół prowadzony przez Bartosza Bieleckiego i Sebastiana Maderę pokonał na wyjeździe ŁKS 6:1. Trzy gole zdobył w tym meczu Szymon Szymczak.

Dzięki pewnemu zwycięstwu czwarty w stawce Widzew Łódź zbliżył się do podium tabeli pierwszej ligi wojewódzkiej w kategorii Trampkarz C2. Zespół z rocznika 2004, mimo że kilku najlepszych jego zawodników zostało przeniesionych do starszej grupy, był tego dnia stroną zdecydowanie lepszą i kompletnie zdominowała rywala.

- Jestem dumny z całej drużyny. Szczególne gratulacje należą się jednak Szymonowi Szymczakowi, który musiał włożyć ogrom pracy, ale i cierpliwości, by po okropnej kontuzji wrócić do formy - przyznał po meczu Bielecki.

Ekipa Bartosza Bieleckiego i Sebastiana Madery ma po sobotnim zwycięstwie sześć punktów na koncie i jeden mecz zaległy w stosunku do reszty stawki, tracąc przy tym trzy oczka do lidera.

U14: ŁKS Łódź - Widzew Łódź 1:6 (0:2)

Bramki dla Widzewa: Szymon Szymczak x3, Kamil Zadka, Kamil Jakubowski, Jakub Krajewski.

Skład Widzewa: Marcel Buczkowski, Cezary Cichal, Jakub Miziołek, Marcel Wilkowski, Szymon Szymczak "Sieman", Aleksander Jonczyk, Kamil Zadka, Filip Zawadzki, Kamil Jakubowski, Szymon Szymczak, Mateusz Ludwig oraz Jakub Rospara, Daniel Wierucki, Igor Bobinski, Oskar Szymczak, Kasper Saktura, Jakub Krajewski.

Fot. Marcin Buczkowski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Piast II Gliwice 20.01.2019

Widzew II Łódź - Piast II Gliwice 20.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela