Aktualności

U-13: Widzew wygrywa z ŁKS-em 8:0!

Efektowne i wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Widzewa z rocznika 2004, którzy w derbach Łodzi pokonali ŁKS aż ośmioma bramkami!

Podopieczni Konrada Puchalskiego i Bartosza Bieleckiego rozgrywają swoje mecze w rozgrywkach ligowych, ale zdecydowali się urozmaicić piłkarską wiosnę meczem sparingowym z drużyną lokalnego rywala, czyli Łódzkim Klubem Sportowym. Wynik tego meczu może być dużym powodem do optymizmu, bowiem czerwono-biało-czerwoni pokonali przeciwników zza miedzy aż 8:0!

- Jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z gry zespołu. Chłopcy realizują to, czego uczą się na treningach. Wiadomo, że w pojedynkach z ŁKS-em - niezależnie od tego, jaka będzie ranga tego wydarzenia - zawsze chcemy wygrywać. Zarówno dla mnie, jak i dla moich zawodników jest to pozytywny bodziec do jeszcze cięższej pracy. Rozpiera mnie duma po tym, co pokazali w tych młodzieżowych derbach Łodzi - powiedział trener Widzewa U-13 Bartosz Bielecki. 

W roczniku 2004 Widzew ma dwie drużyny. Ta, która rozgromiła ŁKS występuje w trzeciej grupie ligi okręgowej, zaś podopieczni Jarosława Węglewskiego rywalizują w grupie czwartej. Piłkarze klubu z al. Piłsudskiego do lat 13 zasłynęli również występami w marcowym Widzew Cup, kiedy to na boiskach Chojeńskiego Klubu Sportowego rywalizowały najlepsze drużyny rocznika 2004 w Polsce. 

fot. Aneta Glapińska

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela