Aktualności

U-13: Widzew wygrywa z ŁKS-em 8:0!

Efektowne i wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Widzewa z rocznika 2004, którzy w derbach Łodzi pokonali ŁKS aż ośmioma bramkami!

Podopieczni Konrada Puchalskiego i Bartosza Bieleckiego rozgrywają swoje mecze w rozgrywkach ligowych, ale zdecydowali się urozmaicić piłkarską wiosnę meczem sparingowym z drużyną lokalnego rywala, czyli Łódzkim Klubem Sportowym. Wynik tego meczu może być dużym powodem do optymizmu, bowiem czerwono-biało-czerwoni pokonali przeciwników zza miedzy aż 8:0!

- Jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z gry zespołu. Chłopcy realizują to, czego uczą się na treningach. Wiadomo, że w pojedynkach z ŁKS-em - niezależnie od tego, jaka będzie ranga tego wydarzenia - zawsze chcemy wygrywać. Zarówno dla mnie, jak i dla moich zawodników jest to pozytywny bodziec do jeszcze cięższej pracy. Rozpiera mnie duma po tym, co pokazali w tych młodzieżowych derbach Łodzi - powiedział trener Widzewa U-13 Bartosz Bielecki. 

W roczniku 2004 Widzew ma dwie drużyny. Ta, która rozgromiła ŁKS występuje w trzeciej grupie ligi okręgowej, zaś podopieczni Jarosława Węglewskiego rywalizują w grupie czwartej. Piłkarze klubu z al. Piłsudskiego do lat 13 zasłynęli również występami w marcowym Widzew Cup, kiedy to na boiskach Chojeńskiego Klubu Sportowego rywalizowały najlepsze drużyny rocznika 2004 w Polsce. 

fot. Aneta Glapińska

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela