Aktualności

Tysiące kibiców Widzewa wzięło udział w ankiecie

W ciągu trzech dni 3957 osób wypełniło ankietę dotyczącą Widzewa, z tego 2309 osób wypełniło ankietę w pełni od pierwszego do ostatniego pytania. Wypełnienie rozbudowanej ankiety zajmowało średnio 15 minut. Wszyscy uczestnicy badania poświęcili więc klubowi łącznie około 800 godzin.

Ankieta była pierwszym w historii tak rozbudowanym badaniem opinii kibiców Widzewa. Badanie poruszało szereg tematów z zakresu m.in. organizacji klubu, wizerunku Zarządu, działań marketingowych i promocyjnych oraz sponsoringu. Kibice chętnie skorzystali z okazji do ocenienia bieżącej działalności klubu, przedstawienia swoich oczekiwań dotyczących rozwoju klubu, wskazania priorytetów w rozwoju klubu, czy też po prostu do podzielenia się swoimi pomysłami i wsparciem dla klubu. 

- Zebraliśmy świetny materiał do analizy, który będzie stanowił podstawę dla wielu projektów realizowanych w najbliższym roku - powiedział oficjalnej stronie internetowej Tomasz Sadłecki, pełnomocnik Zarządu ds. strategii marketingowej - Badanie poruszało bardzo szeroką tematykę. Wnikliwa analiza danych pomoże nam zarówno w stworzeniu strategii marketingowej klubu, jak i będzie stanowiła wsparcie w podejmowaniu bieżących decyzji. Z takich pierwszych wniosków, dzięki badaniu jesteśmy już na pewno bliżej do ustalenia cen biletów i karnetów w zbliżającej się rundzie. Wiemy również jakie korzyści dodatkowe możemy zaoferować osobom, które zdecydują się nabyć karnet - dodał.

- Mamy również wiele danych, które będziemy mogli użyć w ofertach sponsorskich i reklamowych klubu. Oczywiście spodziewaliśmy się, że sponsorzy Widzewa są dobrze postrzegani przez kibiców, a ich znajomość wysoka, ale dużym pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że po 20 latach od gry w Lidze Mistrzów 83% kibiców Widzewa jest w stanie spontanicznie wymienić nazwę firmy, która reklamowała się wówczas na koszulkach. Nie ukrywam, że będziemy się tymi danymi po prostu chwalić w rozmowach z potencjalnymi sponsorami - zapowiedział.

Poza pytaniami zamkniętymi ankieta stanowiła również okazję do podzielenia się swoimi pomysłami z klubem. Skorzystało z niej aż 30% ankietowanych. Za tak szeroki udział w badaniu serdecznie dziękujemy. Na początku marca opublikujemy analizę odpowiedzi dostarczonych przez ankietę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela