Aktualności

Tymczasowo sprzedaż karnetów w kasie nr 2 stadionu

Od poniedziałku kibice Widzewa mogą stacjonarnie kupować karnety. Dokonają tego w kasie nr 2 stadionu, pod trybuną D, od strony al. Piłsudskiego 138.

Z przyczyn niezależnych od klubu oficjalny sklep Widzewa, mimo wcześniejszych ustaleń, w poniedziałek nadal pozostanie nieczynny (będziemy informować o jego ponownym uruchomieniu). W związku z tym osoby chcące nabyć stacjonarnie karnety na nowy sezon, tymczasowo dokonać tego będą mogły w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu). W poniedziałek kasa czynna będzie w godzinach 10:00 - 18:00. Przypominamy, że obecnie możliwość zakupu karnetu mają osoby, które przedłużają abonamenty ważne na poprzednią rundę ligową z zachowaniem dotychczasowego miejsca.

Warto pamiętać, że osoby przedłużające karnety będą mogą z licznych promocji na zakup oficjalnych produktów klubowych. Przy przedłużeniu karnetu (również stacjonarnie) jego posiadacz otrzyma specjalny kod, który będzie mógł wykorzystać jednorazowo na zakup nieograniczonej ilości produktów z oferty promocyjnej (SZCZEGÓŁY).

WSZYSTKO O KARNETACH NA SEZON 2019/2020 (PROMOCJE / DODATKOWE MOŻLIWOŚCI / HARMONOGRAM / CENNIK)

Zachęcamy do przedłużania karnetów, również elektronicznie (SYSTEM BILETOWY ONLINE). W pierwszych dniach od uruchomienia systemu na nowy sezon zdecydowało się na to już ponad cztery tysiące kibiców.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela