Aktualności

Tymczasowo sprzedaż karnetów w kasie nr 2 stadionu

Od poniedziałku kibice Widzewa mogą stacjonarnie kupować karnety. Dokonają tego w kasie nr 2 stadionu, pod trybuną D, od strony al. Piłsudskiego 138.

Z przyczyn niezależnych od klubu oficjalny sklep Widzewa, mimo wcześniejszych ustaleń, w poniedziałek nadal pozostanie nieczynny (będziemy informować o jego ponownym uruchomieniu). W związku z tym osoby chcące nabyć stacjonarnie karnety na nowy sezon, tymczasowo dokonać tego będą mogły w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu). W poniedziałek kasa czynna będzie w godzinach 10:00 - 18:00. Przypominamy, że obecnie możliwość zakupu karnetu mają osoby, które przedłużają abonamenty ważne na poprzednią rundę ligową z zachowaniem dotychczasowego miejsca.

Warto pamiętać, że osoby przedłużające karnety będą mogą z licznych promocji na zakup oficjalnych produktów klubowych. Przy przedłużeniu karnetu (również stacjonarnie) jego posiadacz otrzyma specjalny kod, który będzie mógł wykorzystać jednorazowo na zakup nieograniczonej ilości produktów z oferty promocyjnej (SZCZEGÓŁY).

WSZYSTKO O KARNETACH NA SEZON 2019/2020 (PROMOCJE / DODATKOWE MOŻLIWOŚCI / HARMONOGRAM / CENNIK)

Zachęcamy do przedłużania karnetów, również elektronicznie (SYSTEM BILETOWY ONLINE). W pierwszych dniach od uruchomienia systemu na nowy sezon zdecydowało się na to już ponad cztery tysiące kibiców.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela