Aktualności

Tydzień z Widzew.FM

W mijającym tygodniu w Widzew.FM rozpoczęliśmy wraz z naszymi piłkarzami nowy ligowy sezon! Niedawno emitowanych audycji możecie szukać w archiwum radia i na Spotify.

W poniedziałek studio radiowe przy al. Piłsudskiego 138 odwiedził trener pierwszej drużyny Widzewa - Janusz Niedźwiedź. Skomentował w towarzystwie Marcina Tarocińskiego i Jakuba Dyktyńskiego wydarzenia inauguracyjnego meczu z Sandecją Nowy Sącz i ocenił występ swoich podopiecznych w premierowym spotkaniu sezonu 2021/2022.

Dzień dobry z trenerem [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W środę na antenie Widzew.FM rozmawialiśmy z Norbertem Smorawskim. Trener drużyny U14 jest koordynatorem widzewskich półkolonii dla dzieci z Młodego Widzewa i nie tylko. O ten kierowany do dzieci w wieku 6-11 lat projekt oraz o przygotowania do startu sezonu młodzieżowego nasz gość został gruntownie przepytany przez Antoniego Figlewicza.

Dla młodszych i o młodszych [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Czwartek to rozmowa z Robertem Fiećko z TV Toya. Dziennikarz porozmawiał z prowadzącymi audycję o wydarzeniach pierwszej kolejki Fortuna 1 Ligi i o starcie sezonu w wykonaniu podopiecznych Janusza Niedźwiedzia.

Dobra prassa? [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela