Aktualności

Twój głos jest dla nas bardzo ważny! [ANKIETA]

Kibicu, tęsknimy za Tobą! A Ty? Czas rozłąki trwa już tak długo, że nie możemy go znieść. Dlatego myślimy już o naszej wspólnej przyszłości. Pomóż klubowi dostosować ją do własnych oczekiwań.

Siłą Widzewa jest jego społeczność, przede wszystkim wspaniali kibice, którzy są z klubem na dobre i na złe, a swoją postawą wprawiają w zachwyt całą piłkarską Polskę. Kolejne rekordy sprzedaży karnetów, znakomite wyniki frekwencyjne, a także niesamowita mobilizacja, gdy środowisko widzewskie jest w potrzebie, sprawiają, że regularnie jest o nas, widzewiakach głośno.

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli razem powalczyć o kolejne cenne zwycięstwa, tym razem już na boisku. Klub chce się stale rozwijać i stawiać kolejne ważne kroki na drodze do sukcesu. A jedno jest pewne, bez udziału i zaangażowania całej społeczności nie uda się go osiągnąć.

Dlatego chcemy, by przyszłość i sposób rozwoju klubu zależały również od kibiców. Przygotowaliśmy w związku z tym specjalną ankietę, dzięki której będziemy mogli poznać opinie w ważnych dla dalszych losów klubu i jego społeczności tematach. Szykujemy nowe kanały komunikacji i narzędzia współpracy na różnych płaszczyznach. Chcemy by Widzew był z nami na co dzień, występował w życiu każdego z nas jeszcze wyraźniej niż dotychczas i byśmy my sami mogli dumnie reprezentować go na każdym ważnym dla nas polu.

Powiedzcie, jak widzicie naszą wspólną przyszłość. Ponieważ tyle razy wspieraliście klub i tak licznie chcecie być obecni w naszym świecie, dołożymy wszelkich starań, by był on jak najbardziej przyjazny nam wszystkim. Chcemy wspólnie budować Wielki Widzew, nawiązując do największych sukcesów w historii klubu, ale też tworząc niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju społeczność, która jest ewenementem na światową skalę.

Wspólnie zbudowaliśmy podwaliny pod bezpieczną, solidną przyszłość. Pora pójść krok dalej. Cieszymy się, że możemy zrobić to razem.

>> ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY (WEJDŹ I ROZPOCZNIJ) <<


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela