Aktualności

Trwają zapisy na mecz z Górnikiem Polkowice

Już tylko dziś (w środę, 25 sierpnia) do 23:59 można zapisywać się na sobotni mecz 6. kolejki Fortuna 1 Ligi między Widzewem Łódź a Górnikiem Polkowice.

W przypadku meczu przeciwko Górnikowi Polkowice (sobota 28 sierpnia godz. 18:00) obowiązują podobne zasady zapisów, co przy okazji poprzednich spotkań. Zapisy na mecz prowadzone są przez stronę https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - GÓRNIK POLKOWICE

23.08 (poniedziałek) godz. 19:10 - 25.08 (środa) godz. 23:59 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

26.08 (czwartek) godz. 12:00 - początek otwartej sprzedaży biletów

28.08 (sobota) godz. 18:00 - początek meczu z Górnikiem Polkowice

Podczas zapisu każdy posiadacz karnetu może zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, czy posiada zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 i czy może je okazać. Po potwierdzeniu system automatycznie wliczy taką osobę poza limit 50% pojemności stadionu określonego w rozporządzeniu. Będzie ona zobowiązana do okazania przy wejściu na stadion zaświadczenia o szczepieniu, tzw. paszportu covidowego lub informacji o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Jeśli osób takich będzie więcej, o wejściu będzie decydować liczba meczów w sezonie, w których wziął udział karnetowicz nieposiadający zaświadczenia o szczepieniu.

ZAPISZ SIĘ NA MECZ Z GÓRNIKIEM POLKOWICE

Jeśli karnetowicz nie dokona zapisu na mecz w terminie określonym w harmonogramie, jego miejsce automatycznie trafi do puli biletów przeznaczonej do otwartej sprzedaży (nie będzie prowadzone zwalnianie miejsc znane z poprzednich sezonów). UWAGA! Jeżeli karnetowicz nie zdąży albo zapomni zapisać się na mecz w określonym terminie, a jednak będzie chciał wziąć w nim udział, do momentu rozpoczęcia spotkania będzie mógł wystawić sobie bezpłatny bilet tej samej kategorii, jakiej posiada karnet - ale tylko w sytuacji, jeśli w danej kategorii będą jeszcze wolne miejsca. Dlatego Klub zachęca, by zapisów dokonywać jak najwcześniej.

Dokładne zasady zapisów na spotkanie znaleźć można TUTAJ.

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania z Górnikiem Polkowice. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela