Aktualności

Trwają przygotowania rezerw Widzewa

Nie tylko pierwsza drużyna rozpoczęła przygotowania do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Trenują również rezerwy klubu.

Od dwóch i pół tygodnia, do zbliżającej się rundy wiosennej przygotowują się także rezerwy łódzkiego Widzewa. Trener Maciej Malesa chce jak najlepiej przygotować zespół, aby wspólnie z nim awansować do klasy okręgowej. Obecnie widzewiacy są liderem tabeli, mając przewagę sześciu punktów nad drugim GKS Ksawerów. Czerwono-biało-czerwoni wygrali jedenaście z trzynastu spotkań. Raz podzielili się punktami, kiedy to na własnym boisku zremisowali z Orłem Piątkowisko 1:1. Jeden raz musieli również przełknąć gorycz porażki, ulegając u siebie Sparcie Łódź 2:4.

Już w sobotę łodzianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Ich rywalem będzie LKS Rosanów. Ekipa z Rosanowa występuje klasę wyżej. Piłkarze LKS nie spisują się jednak dobrze w tym sezonie. Na swoim koncie mają jedynie czternaście punktów, zajmując przy tym trzynastą lokatę w tabeli. Najbliższych rywali Widzewa czeka zatem wiosną walka o utrzymanie w klasie okręgowej.

Plan sparingów rezerw:

4.02 - LKS Rosanów

11.02 - Kolejarz Łódź

17.02 - Start Brzeziny

19.02 - KS Opatówek

25.02 - Zawisza Rzgów

4.03 - Włókniarz Zgierz

11.03 - Stal Głowno

18.03 - Zjednoczeni II Stryków

Do zespołu rezerw nadal poszukiwani są zawodnicy, którzy wzmocnią rywalizację w drużynie. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą spróbować swoich sił w drugim zespole Widzewa, prosimy o kontakt mailowy z trenerem zespołu Maciejem Malesą - maciej.malesa@widzew.com.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela