Aktualności

Trwają aukcje charytatywne Widzewa

Kibice czerwono-biało-czerwonych mogą do wtorku 10 grudnia mogą wziąć udział w licytacjach wyjątkowych fotoobrazów z autografami piłkarzy Widzewa.

Przedmiotami jedenastu aukcji są fotoobrazy przygotowane na ten cel przez Zawalski FOTO. Każdy fotoobraz przestawia jednego z piłkarzy Widzewa i ozdobiony jest jego autografem. Autentyczność i wyjątkowość przedmiotów aukcji potwierdzają specjalne certyfikaty.

Całość środków zgromadzonych w ramach wszystkich jedenastu aukcji trafi bezpośrednio na konto bankowe należące do Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka i zostanie przeznaczona na pomoc jej podopiecznym. Pierwotnie zdobyte w ten sposób pieniądze miały pomóc cierpiącemu na nawrót białaczki Wiktorowi Kałce, ale niestety w środę dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o tym, że młody chłopiec przegrał dramatyczną walkę o życie (WIĘCEJ). Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu kibiców i udziale w trwających oraz kolejnych nowych akcjach charytatywnych, uda się pomóc jego koleżankom i kolegom.

Widzewskie aukcje organizowane są za pośrednictwem portalu Allegro Charytatywni, a wylicytowane kwoty trafiają bezpośrednio na konto Fundacji Krwinka. Wszystkie wystawione przez klub przedmioty znaleźć można na stronie klubu w serwisie Allegro Charytatywnie (ZOBACZ). Obecnie licytowane są fotoobrazy z autografami: Marcina Robaka (LINK)Przemysława Kity (LINK)Daniela Tanżyny (LINK)Konrada Gutowskiego (LINK)Wojciecha Pawłowskiego (LINK)Bartłomieja Poczobuta (LINK)Adama Radwańskiego (LINK)Marcela Pięczka (LINK)Mateusza Możdżenia (LINK)Kornela Kordasa (LINK) i Daniela Mąki (LINK).

Obecna wartość łączna wszystkich jedenastu licytowanych przedmiotów przekroczyła już dwa tysiące złotych. Jak dotąd, najwyższą cenę uzyskały fotoobrazy Wojciecha Pawłowskiego i Marcina Robaka, które sprzedane zostaną już na pewno za ponad 400 złotych. Aukcje fotoobrazów trwają do wtorku 10 grudnia do godziny 12:30. Każdy kibic może w ten sposób pozyskać jedyną w swoim rodzaju widzewską pamiątkę, nadającą się również na wspaniały prezent świąteczny, pomagając jednocześnie najbardziej potrzebującym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 05.08.2020

Trening 05.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela