Aktualności

Trwa zbiórka charytatywna "Widzew dla dzieciaków"

Od piątkowego meczu z Gryfem Wejherowo kibice wspólnie z klubem zbierają dary dla podopiecznych domów dziecka, domów samotnej matki i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

W miniony piątek, przy okazji meczu z Gryfem Wejherowo, w specjalnym punkcie zlokalizowanym przy sklepie stacjonarnym Widzewa rozpoczęta została zbiórka produktów pierwszej potrzeby dla potrzebujących, której inicjatorami są kibice zrzeszeni w ramach Wiary spod Zegara i widzewskich fanklubów, w tym przede wszystkim FC Koluszki, FC Tomaszów Mazowiecki i FC Skierniewice.

Akcja powtórzona zostanie przed kolejnym meczem domowym Widzewa, z Bytovią Bytów w niedzielę 24 listopada. Wówczas oprócz darów, zbierane będą również środki finansowe przeznaczone na pomoc dla podopiecznych domów dziecka, domów samotnej matki i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Pomiędzy meczami produkty pierwszej potrzeby, takie jak żywność o długich terminach ważności, słodycze, chemia gospodarcza, w tym środków czystości, a także zabawki zostawiać można w zlokalizowanej pod trybuną C stadionu Widzewa Restauracji "W Sercu Łodzi", która wspiera akcję.

Zbiórka "Widzew dla dzieciaków" to kontynuacja rozpoczętej przez fanów rok wcześniej akcji. Wówczas pomoc dotarła do prawie 500 dzieci z ponad 20 placówek społeczno-wychowawczych. W imieniu klubu, kibiców i przede wszystkim osób najbardziej potrzebujących serdecznie dziękujemy za przekazane już dary i okazaną pomoc. Wierzymy, że widzewskie serca sprawią, że w tym roku jeszcze większa grupa potrzebujących otrzyma wsparcie świąteczne i przeżyje ten czas w lepszych niż na co dzień warunkach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Łódź Wokół Nas 25.09.2020

Łódź Wokół Nas 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela