Aktualności

Trwa Widzewski Turniej Bokserski

Za nami pierwszy dzień Turnieju Bokserskiego zorganizowanego z okazji 110-lecia Widzewa Łódź. W sobotę kolejny etap zmagań pięściarskich.

W piątek na ringu w sali gimnastycznej Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Brzozowej 5/7 mierzyli się ze sobą młodzi pięściarze. W zawodach uczestniczyło ponad 35 zawodników i zawodniczek, którzy reprezentowali barwy między innymi: Widzewa Łódź, Włókiennika Łódź, Nokautu Radomsko i klubu Piękni i Młodzi, działającego na łódzkich Bałutach.

Zawody stały na wysokim poziomie, ale w rywalizacji chodziło przede wszystkim o sprawdzenie się w ringu przez najmłodszych sportowców. Każdy z uczestników bez względu na wynik pojedynku otrzymywał wyjątkowy medal z logiem 110-lecia klubu. O oprawę zawodów zadbabał doskonale znany kibicom Marcin Tarociński.

Na sobotę przewidziano kolejny etap rozgrywek, w którym zmierzą się już dojrzali pięściarze. - Na ten dzień rywalizacji zapowiedziało się ok. 70 zawodników - mówił Bogdan Szuba, trener sekcji bokserskiej Widzewa i współorganizator turnieju. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibica i fanów boksu do uczestnictwa w drugim dniu Widzewskiego Turnieju Bokserskiego. Wstęp na imprezę jest wolny, a wielkich sportowych emocji na pewno nie zabraknie!

GALERIA Z PIERWSZEGO DNIA WIDZEWSKIEGO TURNIEJU BOKSU (ZOBACZ ZDJĘCIA)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela