Aktualności

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków

Trwa sprzedaż biletów na mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Spotkanie zaplanowano na czwartek 2 grudnia na godz. 20:00.

Sprzedaż biletów prowadzona jest przez stronę https://widzew.com/web/bilety/puchar-polski. Wejściówki na spotkanie mogą kupić wszyscy kibice - także karnetowicze, którzy nie skorzystali z pierwszeństwa zakupu (bez gwarancji utrzymania swojego miejsca karnetowego).

KUP BILET NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW

Zasady wejścia na mecz z Wisłą Kraków

Przypominamy, że przy okazji meczu Fortuna Pucharu Polski obowiązywać będą te same zasady sanitarno-epidemiologiczne, co podczas spotkań ligowych. Podczas zakupu biletu każda osoba będzie mogła zaznaczyć okienko, w którym potwierdzi, czy posiada zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 i czy może je okazać.

Osoby, które zaznaczą w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie będą zaliczane do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązane okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Osoby, które nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zakupu biletu, będą mogły wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Klub nie może zagwarantować, że bilety w wolnej sprzedaży będą dostępne dla osób nieposiadających zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 (stanie się tak wtedy, gdy wcześniej wypełnią one limit 50% pojemności stadionu).

Kup bilet na mecz z Wisłą Kraków i wspieraj Widzewiaków w ostatnim w tym roku meczu na stadionie przy al. Piłsudskiego!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela