Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Stal

Zakończone bezbramkowym remisem spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Stalą Stalowa Wola na pomeczowej konferencji skomentowali trenerzy obu drużyn.

Wojciech Fabianowski (Stal Stalowa Wola)

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Niestety dwóch sytuacji stuprocentowych nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Uważam, że z przekroju całego spotkania to my bardziej zasłużyliśmy na zwycięstwo, bardziej chcieliśmy wygrać i było to widać na boisku. Żałuję, że nie udało nam się wygrać. Szanujemy ten punkt. Uważam, że zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie i to w szatni powiedziałem chłopakom. My nie przyjechaliśmy tutaj po remis. Chcieliśmy ten mecz wygrać i pokazywaliśmy to na boisku.

Radosław Mroczkowski (Widzew Łódź)

Nie chciałbym za dużo podsumowań. Wszyscy widzieliśmy mecz i ocena jest jedna. Nie można na to patrzeć optymistycznie, bo mecz pokazał po raz kolejny, że gdy przychodzi zmęczenie, to trzeba je nadrobić umiejętnościami, a tych jest za mało. Mamy szczęście, że zremisowaliśmy. Duże pole do analizy przed nami. Mam szacunek do chłopaków za to, co zrobili do tej pory, ale coś się kończy. Jestem krytyczny wobec siebie, bo mamy punkty i miejsce w tabeli, ale niewiele ponad to. Chcę, żeby moja drużyna grała w piłkę stwarzała okazje i strzelała bramki. To, co jest na razie nikogo nie satysfakcjonuje. Musimy szukać jakości.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela