Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Skra

Trenerzy obu zespołów skomentowali na konferencji prasowej mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Skrą Częstochowa. Spotkanie zakończyło się porażką łodzian 1:2.

Marcin Kaczmarek (Widzew):

Po takim meczu musi się nam zapalić lampka ostrzegawcza. Jeśli komuś wydawało się, że to będą łatwe mecze, to dziś zobaczył, że bez agresji w ataku pozycyjnym i tworzenia groźnych sytuacji nie można wygrać spotkania. Jestem bardzo negatywnie zaskoczony postawą zespołu po stracie gola. Wcześniej też nie graliśmy dobrze, ale zespół przeciwnika nie był w stanie nam zagrozić. Druga połowa była jedną z najsłabszych, od kiedy pracuję w Widzewie. To jest moment, kiedy musimymy sobie powiedzieć, że zostało nam 11 spotkań i jeżeli chcemy awansować, to musimy je wygrać.

Nie chciałbym wskazywać nikogo palcem, bo zagraliśmy słabo jako zespół. Po takim spotkaniu musi przyjść otrzeźwienie i myślę, że zespół jest tego świadomy. Jesteśmy drużyną, bierzemy ten wynik na klatę i musimy zrobić wszystko, by wygrać kolejny mecz.

Paweł Ściebura (Skra):

Zapowiadaliśmy, że tanio skóry nie sprzedamy i tak właśnie się zaprezentowaliśmy. Staraliśmy się przełączać pomiędzy trzema ustawieniami, uniemożliwiając Widzewowi skuteczne rozgrywanie. Cieszymy się ze zwycięstwa i mojemu zespołowi należą się duże gratulacje. Mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć wcześniej, ale nie wykorzystywaliśmy swoich sytuacji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela