Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Resovia

Spotkanie 16 kolejki II ligi, w którym Widzew przegrał 0:1 z Resovią Rzeszów, skomentowali trenerzy obu zespołów

Szymon Grabowski (Resovia):

Marzyliśmy o zwycięstwie nad Widzewem na ich stadionie i dzisiaj to osiągnęliśmy. Chciałbym pogratulować mojej drużynie, zagraliśmy dobry mecz i zdobyliśmy w mojej ocenie zasłużone trzy punkty. Dziękuję również naszymi kibicom, którzy jeżdżą za swoją drużyną na każdy mecz wyjazdowy. Jeśli chodzi o boiskowe wydarzenia, zrealizowaliśmy dziś założenia, które mieliśmy do wykonania. W sytuacji bramkowej, z mojej perspektywy ręka przed akcją bramkową była, natomiast trzeba patrzeć na interpretację. Moim zdaniem sędzia podjął odpowiednią decyzję. Po dzisiejszym meczu jesteśmy liderem rozgrywek, ale podchodzimy z pokorą do każdego kolejnego spotkania.

Marcin Kaczmarek (Widzew):

Nie tak wyobrażaliśmy sobie końcówkę tego tygodnia. Mecz był istotny dla układu tabeli. Dzisiaj zasłużyliśmy na słowa krytyki. Spotkanie nie ułożyło się tak, jakbyśmy chcieli. Jeśli chodzi o Daniela Mąkę, ma on prawdopodobnie złamaną kość strzałkową.

Przez ostatnie 20 minut Resovia skupiała się na obronie, my natomiast prowadziliśmy grę. Straciliśmy w końcówce bramkę, która nie powinna zostać uznana. Przed kontratakiem gości mieliśmy ewidentną rękę gracza Resovii. Mamy przed sobą cztery spotkania do końca i musimy zrobić wszystko, aby zdobyć jak największą liczbę punktów.

Mieliśmy jeden dzień mniej na regenerację, aczkolwiek wczoraj wyglądało to naprawdę pozytywnie, dlatego też zdecydowałem się na wystawienie podobnego składu jak w starciu z Legią.

Zapis konferencji prasowej można znaleźć tutaj: 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 10.11.2019

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 10.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 35
2 Resovia 35
3 GKS Katowice 34
4 Widzew Łódź 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela