Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Pogoń

Zakończony remisem 1:1 mecz Widzewa z Pogonią Siedlce skomentowali trenerzy obu zespołów.

Marcin Prasoł (Pogoń):

To był sprawiedliwy remis. W pierwszej połowie Widzew lepiej wszedł w ten mecz i miał przewagę. Druga połowa należała jednak już do nas, przejęliśmy inicjatywę i zasłużyliśmy na remis. Końcówka była niezwykle ciężka. Widzew miał dwie dobre sytuacje, Adam Mójta dostał czerwoną kartkę i musieliśmy radzić sobie grając w dziesiątkę. Cieszymy się z wywalczonego punktu. Gra przy takiej publiczności, przy pełnych trybunach była dla nas wielką przyjemnością.

Jacek Paszulewicz (Widzew):

Liczyliśmy na przełamanie serii remisów. Odbiór dzisiejszego remisu jest diametralnie inny niż tego w Elblągu. W pierwszej połowie wymienialiśmy dużo podań, kreowaliśmy sytuację. W drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę rywalowi. Zdajemy sobie sprawę ze swoich słabości. Mamy nadzieję, że w najbliższym tygodniu wyeliminujemy nasze błędy. Nie wykorzystaliśmy szansy sięgnięcia po trzy punkty, ale cały czas jesteśmy w grze. Liczę, że przełamanie nadejdzie już w najbliższym meczu.

Uproszczeniem byłoby sądzić, że słabsza gra w drugiej połowie spowodowana była słabym przygotowaniem kondycyjnym. Nie chcę oceniać na gorąco, czy oceny sędziego przy potencjalnych rzutach karnych były słuszne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela