Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Pogoń

Zakończony remisem 1:1 mecz Widzewa z Pogonią Siedlce skomentowali trenerzy obu zespołów.

Marcin Prasoł (Pogoń):

To był sprawiedliwy remis. W pierwszej połowie Widzew lepiej wszedł w ten mecz i miał przewagę. Druga połowa należała jednak już do nas, przejęliśmy inicjatywę i zasłużyliśmy na remis. Końcówka była niezwykle ciężka. Widzew miał dwie dobre sytuacje, Adam Mójta dostał czerwoną kartkę i musieliśmy radzić sobie grając w dziesiątkę. Cieszymy się z wywalczonego punktu. Gra przy takiej publiczności, przy pełnych trybunach była dla nas wielką przyjemnością.

Jacek Paszulewicz (Widzew):

Liczyliśmy na przełamanie serii remisów. Odbiór dzisiejszego remisu jest diametralnie inny niż tego w Elblągu. W pierwszej połowie wymienialiśmy dużo podań, kreowaliśmy sytuację. W drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę rywalowi. Zdajemy sobie sprawę ze swoich słabości. Mamy nadzieję, że w najbliższym tygodniu wyeliminujemy nasze błędy. Nie wykorzystaliśmy szansy sięgnięcia po trzy punkty, ale cały czas jesteśmy w grze. Liczę, że przełamanie nadejdzie już w najbliższym meczu.

Uproszczeniem byłoby sądzić, że słabsza gra w drugiej połowie spowodowana była słabym przygotowaniem kondycyjnym. Nie chcę oceniać na gorąco, czy oceny sędziego przy potencjalnych rzutach karnych były słuszne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela