Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Olimpia

Trenerzy Marcin Kaczmarek i Adam Nocoń na konferencji prasowej po meczu z Olimpią Elbląg skomentowali przebieg wydarzeń na boisku.

Marcin Kaczmarek (Widzew):

Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz, bo to ważne, by dobrze rozpocząć rundę wiosenną przed własną publicznością. Nie udało się i poddamy to analizie. Spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze, bo szybko zdobyliśmy bramkę i przejęliśmy kontrolę nad meczem. Na drugą połowę wyszedł inny zespół. Prowokowaliśmy za dużo stałych fragmentów w bocznych rejonach boiska, co była głównym atutem rywali. Przy stanie 2:1 powinniśmy zachować się inaczej, bo punkty są w naszej sytuacji kluczowe.

Adam Nocoń (Olimpia):

Myślę, że kibice mogli obejrzeć dobre, dramatyczne spotkanie, które trzymało w napięciu do końcowego gwizdka sędziego. Słabo weszliśmy w ten mecz i chcieliśmy zmienić naszą grę w drugiej połowie. W przekroju całego spotkania za krótko utrzymywaliśmy się przy piłce. Nasza drużyna dobrze zareagowała na stratę gola, zaczęliśmy operować piłką, co przyniosło skutek w postaci bramki wyrównującej. Ostatecznie mecz zakończył się remisem i jest to dobry prognostyk przed kolejnymi wiosennymi spotkaniami.

Zapis całej konferencji prasowej: 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela