Aktualności

Trenerzy po meczu Widzew - Błękitni

Mecz Widzewa z Błękitnymi wygrany przez gospodarzy 2:0 podczas konferencji prasowej skomentowali trenerzy obu zespołów.

Adam Topolski (Błękitni)

Jestem zbudowany postawą mojego zespołu. Nie przestraszyliśmy się Widzewa. Staraliśmy się grać w piłkę, stwarzaliśmy okazje. Widzew w pierwszej połowie dominował, oddał kilka strzałów. W drugiej staraliśmy się przejąć inicjatywę, mieliśmy kilka okazji. Wpuściłem drugiego napastnika, aby ożywić grę z przodu. Widać było, że Widzew był zespołem z większym doświadczeniem. Bardzo dobrze prezentował się z przodu. Gratuluję rywalom zwycięstwa, ale również jestem zadowolony z postawy mojej drużyny. Myślę, że młody zespół, jaki aktualnie posiadam, pokazał się z korzystnej strony. Widzę, że moja drużyna z każdym meczem robi postępy.

Marcin Kaczmarek (Widzew)

Kibicom mógł podobać się ten mecz. Spotkanie było otwarte. Musimy jednak pracować nad tym, aby takich spotkań było jak najmniej. Cieszę się ze zwycięstwa, zwłaszcza że jesteśmy na początku swojej drogi. Gratuluję postawy zespołowi Błękitnych. Grali z nami odważnie, bez kompleksów. Było kilka elementów w naszej grze, które mi się nie podobały. Musimy mocniej skupić się na organizacji gry. Mogliśmy to spotkanie rozstrzygnąć szybciej. Sporo pracy przed nami. Jesteśmy umiarkowanie zadowoleni. Mieliśmy kilka momentów, w których mogliśmy reagować lepiej, bardziej "na chłodno". Po raz pierwszy prowadziłem dziś zespół podczas domowego spotkania. Byłem pod ogromnym wrażeniem kibiców Widzewa.

Dostrzegamy nasze mankamenty, przed nami skrupulatna analiza dzisiejszego spotkania. Muszę też pochwalić zespół, że po porażce z Bytovią stanał na wysokości zadania. Widzę w naszej drużynie spory potencjał.

Zejście Przemka Kity na pewno skomplikowało nam sytuację. Z tego, co na razie wiadomo, nie jest to zbyt poważna kontuzja.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela