Aktualności

Trenerzy po meczu Unia - Widzew

W meczu 1/32 Fortuna Pucharu Polski Widzew wygrał na wyjeździe z Unią Skierniewice 4:0. Spotkanie skomentowali trenerzy obu zespołów.

Enkeleid Dobi (Widzew)

Myślę, że jak na dwa tygodnie wspólnej pracy, drużyna pokazała się z dobrej strony. Było w dzisiejszej grze sporo pozytywów, ale też negatywy, nad którymi musimy wciąż pracować. Na tym etapie jestem zadowolony z tego, co zawodnicy pokazują na treningach i było to widać na boisku. Z całym szacunkiem dla Unii Skierniewice - jako Widzew mamy dużo większe ambicje i musimy wypracować swój styl. Przeciwnik starał się od pierwszych minut wysoko postawić nam poprzeczkę, ale szybko to opanowaliśmy i mecz potoczył się po naszej myśli. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie dużo sytuacji, ale brakowało nam skuteczności. Oczywiście cieszą bramki - szczególnie Krystiana Nowaka, który zyska więcej pewności po powrocie po kontuzji i Roberta Prochownika, który dopiero wchodzi w dorosłą piłkę.

Rafał Smalec (Unia)

Krótka była nasza przygoda z Pucharem Polski na szczeblu centralnym, ale chciałbym z niej wyciągnąć jak najwięcej pozytywów. Dla nas samo dojście do tego etapu i mecz z Widzewem to wielka nobilitacja. Dzisiaj dostaliśmy piękną lekcję i musimy wyciągnąć z niej wnioski. Widzew był lepszym zespołem, my tylko próbowaliśmy mu się odgryzać. Ciężko było nawiązać równorzędną walkę, bo Widzew nas zdominował. Byliśmy słabsi, przegraliśmy, ale jestem zadowolony, że moi zawodnicy wyszli na boisko i próbowali pokazać, co potrafią.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela