Aktualności

Trenerzy po meczu PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź

Przegrane przez Widzew 1:3 spotkanie z PGE GKS-em Bełchatów podczas konferencji prasowej skomentowali trenerzy obu zespołów.

Jacek Paszulewicz (Widzew)

Dzisiaj nie można patrzeć na brak awansu przez porażkę z GKS-em, bo przewagę roztrwoniliśmy wcześniej. Nie liczymy się w grze. Nie czuję się kompetentny, by ocenić cały sezon, ale w ośmiu ostatnich kolejkach nie zrobiliśmy tego, co trzeba, by awansować. Jeśli chodzi o organizację, infrastrukturę i kibiców Widzew zasługuje na awans, ale dzisiaj było widać, że umiejętności nie wystarczyły. Dziś nie stanęliśmy na wysokości zadania, szczególnie druga bramka podcięła nam skrzydła. Dla wielu zawodników był to mecz o mistrzostwo Polski. Gratuluję zespołowi z Bełchatowa. My wszyscy musimy czekać, co się wydarzy. Nikt nie przejdzie obok tego obojętnie, bo zostaliśmy z niczym. Nie zasłużyliśmy sportowo na awans, zmiany na pewno będą - jakie, zobaczymy.

Artur Derbin (PGE GKS)

Oklaski należą się mojej drużynie. Nie wiem, co mam powiedzieć. Dzisiejszy mecz traktowaliśmy jako nagrodę za cały rok pracy. To było dla nas piłkarskie święto. Ogromnie cieszę się, że zawodnicy stanęli na wysokości zadania, pokazali serducho i charakter, walczyli o każdym centymetr boiska. Indywidualnie pomógł nam Bartek Bartosiak, który w odpowiednim momencie odpalił. Dziękuję też za wsparcie naszym kibicom. Zrobiliśmy kolejny krok ku naszym marzeniom. Musimy zrobić jeszcze jeden w Stargardzie. Gratuluję Radomiakowi i Olimpii awansu. Mam nadzieję, że do nich dołączymy.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela