Aktualności

Trenerzy po meczu Legionovia - Widzew

Wygrane przez Widzew 2:0 spotkanie z Legionovią podczas konferencji prasowej skomentowali trenerzy obu zespołów.

Marcin Kaczmarek (Widzew):

To był dla nas bardzo trudny mecz, ale takiego się spodziewaliśmy. Chcieliśmy podtrzymać dyspozycję z meczu ze Stalą - to może nie do końca się udało, ale najważniejsze są trzy punkty. Szkoda, że szybciej nie udało zamknąć się tego meczu, ale Legionovia też miała swoje okazje i chciała się przełamać. Był to zespół zdeterminowany, a my potrafimy i powinniśmy grać lepiej. W dobrych nastrojach wracamy do Łodzi.

W zawodowej piłce trzeba się dostosować do warunków. Wiemy, jaką atmosferę tworzą kibice na naszym stadionie, ale pod względem walki i zaangażowania nie może być różnicy między meczami domowymi i wyjazdowymi. Najważniejsze jednak, że zdobyliśmy punkty.

Marcin Sasal (Legionovia):

To nie pierwszy raz, kiedy przeciwnik nas chwali, ale nie mamy punktów. Do przerwy byliśmy zespołem lepszym, po przerwie to Widzew przeważał. Mamy trochę problemów mentalnych, dużo w tygodniu rozmawialiśmy i za zaangażowanie w tym meczu moim zawodnikom należą się brawa. Mam nadzieję, ze ten niefart kiedyś się skończy. Mieliśmy strzał w poprzeczkę, sytuacje sam na sam. Zasłużyliśmy przynajmniej na punkt, a teraz mogę tylko obiecać, że nie pękniemy i będziemy walczyć w kolejnym spotkaniu.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela