Aktualności

Trenerzy po meczu Górnik Łęczna - Widzew

Trenerzy Marcin Kaczmarek oraz Kamil Kiereś skomentowali dzisiejszą grę swoich drużyn oraz przebieg spotkania Górnik Łęczna - Widzew Łódź.

Marcin Kaczmarek (Widzew Łódź):

Wygraliśmy bardzo ważny mecz na szczycie drugiej ligi. Co prawda zostało bardzo dużo grania, ale biorąc pod uwagę skalę trudności i nasz poprzedni remis z Elblągiem, to ten mecz był bardzo istotny. Cieszy mnie reakcja zespołu po stracie bramki. W pierwszej połowie nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Zdawaliśmy sobie sprawę, że w drugiej połowie Górnik ruszy do ataków. My mieliśmy inny plan. Chcieliśmy nastawiać się na szybkie ataki i to się nie udało. Zespół pokazał dużo hartu ducha i ostatecznie wygraliśmy. Da nam to pozytywnego kopa.

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna):

Dla Górnika ten mecz miał wymiar starcia o fotel lidera. Z takim nastawieniem przystąpiliśmy do spotkania. Po porażce z Elaną, która była dla nas niemiłą niespodzianką, chcieliśmy przygotować się do trudnego spotkania. Moim zdaniem drużyna odbudowała pewność siebie. Mieliśmy pewne cele i staraliśmy się je realizować. W pierwszych minutach mieliśmy więcej z gry i dlatego objęliśmy prowadzenie. Powinno nas to zmobilizować, ale w tej rundzie tracimy łatwe bramki. Następnie przewaga optyczna była po stronie Widzewa, który potrafił wykorzystać nasze słabsze momenty. Drużyna pokazała dużo dobrej piłki. Chciałbym wyróżnić Wojtka Pawłowskiego, który wykazał się kunsztem bramkarskim w kilku sytuacjach. W moim odczuciu uczciwizy był remis. Nie szukam tanich usprawiedliwień, dalej gramy o awans.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela